שירותי תרגום משלימים
דף הבית >> פתרונות >> שירותי תרגום משלימים

פלאייר מעוצב בשפה נוספת? שירותי דפוס מוזלים? תרגום אתר האינטרנט ישירות אל מערכת הניהול? הטמעת כתוביות התרגום בתוך הסרט? שירותי התרגום המשלים של תרגו לרשותך כי..

אצלנו, הכל תחת קורת גג אחת!

 

צור קשר 1700-701-808 או לחץ כאן
אני מעוניין לתרגם:
משפה:
לשפה:
שם:
טלפון:
דוא"ל:

שירותי תרגום משלימים

תרגו תרגומים אינה רק חברת תרגום, אנו מציעים מגוון שירותים תחת קורת גג אחת בכדי לספק לכם חווית שירות מהירה, איכותית תוך עלויות נמוכות.

הטמעת תרגום בסרטים (כתוביות)

 

 

אנו מספקים שירותי הטמעת תרגום לסרטים, סדרות או לכל מטרה אחרת במגוון שפות רחב, תוך הקפדה על איכות, מהירות ודיוק. תהליך הטמעת הכתוביות מתבצע על ידי צוות עורכי וידאו, מתורגמנים ומתמללים מקצועיים, ומפוקח על ידי מנגנון עבודה קבוע  להפקת תוצר מושלם עבור הלקוחות וקהל הצופים:

 

תרגום בידי מתורגמנים מקצועיים המנוסים בתמלול מדויק.

 

הטמעה של כתוביות התרגום בכל שפה, נושא ותחום על ידי עורך וידאו מנוסה.
 
הגהה ועריכה לשונית לאיתור שגיאות, בדיקת איכות תרגום (משמעות נכונה לביטויים נפוצים, מונחים מקצועיים וסלנג מיוחד של השפה המתורגמת).
 
סינכרון בין הכתוביות לדיבור כדי למנוע "דיליי" בין קצב הדיבור להופעת כתוביות התרגום המתאימות.
 
בקרת סיום הכוללת בדיקה מקיפה ופרטנית על ידי מתרגם מקצועי ומוסמך ומנהל הפרויקט האחראי על יישום מוצלח של כל תהליכי המנגנון, במטרה לספק ללקוחות מוצר נטול ליקויים ושגיאות.
 
 

הטמעת תרגום בקבצים גרפיים ושירותי דפוס

 

אנחנו שמחים להוות one stop shop עבור כל צורך גרפי - משלב בניית הקובץ, הטמעת התוכן, בקרת האיכות וכלה בהדפסת התוצרים. צוות הטמעת התוכן שלנו מעניק שירותי הטמעת תרגום בקבצים גרפיים למטרות שונות, ביניהן, קטלוגים, תוויות מזון, תוויות למוצרי טיפוח, קוסמטיקה וניקיון, פלאיירים, מודעות, גאדג'טים, מוצרי פרסום שיווקיים ועוד. התכנים מוטמעים על ידי גרפיקאים המנוסים במגוון רחב של תחומים ומיומנים בהטמעת תכנים בכל פורמט, תוכנה סגנון וחומר גלם. גם בשירות זה, תהליך הטמעת התרגום בקבצים גרפיים מפוקח על ידי מנגנון עבודה קבוע המיועד לשמש ככלי פיקוח לבקרת השלבים הנדרשים להפקת תוצר איכותי ומוכן לדפוס עבור הלקוחות. ובסופו של תהליך, אנו שמחים להציע גם שירותי דפוס איכותיים.

 

תרגום התוכן על ידי מתורגמנים מקצועיים.
 
הטמעה של הטקסט המתורגם על ידי גרפיקאי מנוסה בכל תוכנות הגרפיקה והפורמטים העדכניים ביותר.
 
הגהה ועריכה לשונית לאיתור שגיאות ובדיקת איכות התרגום לאחר ההטמעה.
 
בקרת סיום הכוללת בדיקה מקיפה ופרטנית על ידי מנהל עבודה האחראי על יישום מוצלח של כל תהליכי המנגנון במטרה לספק ללקוחות מוצר מושלם לשליחה לדפוס.
 
הדפסת התוצר המוגמר באיכות דיגיטלית גבוהה ובמחירים נוחים.
 

הטמעת תרגום באתרי אינטרנט

 

חברת תרגו מעניקה שירותי הטמעת תרגוםבאתרי אינטרנט מכל סוג, בכל תחום ולכל מטרה. לצוות הטמעת האינטרנט שלנו הכרות מעמיקה עם כל מערכות הניהול העדכניות הקיימות כיום, וכמו כן ניסיון עשיר ורצון בלתי מתפשר לאספקת עבודה איכותית ומקצועית. הצוות של תרגו יטמיע עבורכם את התכנים בתוך האתר, תוך הקפדה על עימוד יעיל ונכון הכולל עיצוב גרפי של כותרות, בחירת פונטים והגהת מתורגמן אחראי, במטרה לספק לכל לקוח תוצר אופטימאלי באיכות מקסימלאלית.

 

שירותי דפוס

 

סיימנו לתרגם, עיצבנו, הפלאייר מוכן ועכשיו.. צריך להדפיס אותו.  אין בעיה! אנו מציעים שירותי דפוס מוזלים הסוגרים את פרויקט התוכן בצורה מושלמת. כל השירותים תחת קורת גג אחת, רק אצלנו.

 

 

 

חשוב  שתדעו!
 
 צוות שירותי הטמעת התכנים והמלל ילווה אתכם בכל שלב של תהליך העבודה, החל משיחת הייעוץ הראשונית ועד לאספקת המוצר המוגמר (ולהזמנת העבודה הבאה).
 
 חברת תרגו מספקת שירותי הטמעת תכנים דחופים ומעסיקה צוות המוכשר לעבוד באופן איכותי ומקצועי גם תחת לחץ זמן.
 
 תרגו דוגלת בשירות מחויך עם דגש על יחס אישי, לכן אנו לא נחים עד שהלקוחות שלנו מדווחים שהם מרוצים.
 
מעוניינים בשירותי התרגום המשלימים שלנו?
נשמח לעמוד לרשותכם.
 

צרו קשר בטלפון 1700-701-808 או לחצו כאן

 

 

שמי ענת, מנהלת הרכש של קפה לנדוור, חברת תרגו תרגומים תרגמה את תפריטי הרשת כולה לאנגלית, ואנו נעזרים בהם מפעם לפעם לתרגום מנות חדשות בתפריט. אני מעוניינ...
ענת פרסטאי, מנהלת רכש
קפה לנדוור
פניתי לחברת תרגו תרגומים לגברת ענבל, בשם חברת ״אגד״ על מנת לתרגם מספר עבודות סמינריוניות לתואר ראשון. היות והפנייה לחברת תרגו בוצעה מספר ימים מועט לפני ה...
זוהר אריה, יו״ר וועדת הפיקוח
אגד
רציתי להודות ולשבח את השרות הנפלא, הטיפול המסור, המקצועי והמהיר שקבלנו. יישר כוח, המשיכו כך.
איילה מזוז
פיני מזוז בניה ויזמות
זכינו להכיר סוף סוף חברה מקצועית, מהירה ובעלת רמת שירות מהגבוהות שהכרנו בארץ. בקיצור ותכל'ס, לא מבלבלים ללקוח את המוח ופשוט עושים את העבודה ועל הצד ה...
יפית יוסף
dbrand
"פניתי לחברת תרגו-תרגומים בשם חברת JSH תעשיות בטיחות בע"מ על מנת לתרגם את אתרנו למס' שפות. החברה נתנה מענה מהיר ותהליך התרגום, אשר נדמה היה כי יימשך זמן...
נטלי, ע.סמנכ"ל שיווק ומכירות
JSH
השארתי הודעה מקוונת עם בקשה לתרגום, קיבלתי תגובה מיידית ולמחרת גם את התרגום המדויק בשירות אדיב ומהיר. תודה רבה!
יסכה חורי
תודה רבה על תרגום קורות החיים שלי לאנגלית! במיוחד על הזריזות בתרגום!! אין ספק כי אמליץ עליכם לחברי ומשפחתי בכל סוג של תרגום.
אלי פיש
050-578-1700
צוות תרגו היקרים, שמחנו מאוד על הטיפול המהיר והמסור לבקשתנו. בלחץ זמן של הרגע האחרון היינו צריכים לתרגם מסמכים וחומרי הסברה ל-3 שפות שונות, תוך התאמ...
אורי עפרוני
עמותת אחרי
לצוות תרגו-תרגומים, תודה רבה על השירות היעיל והמהיר, הוא עזר לנו את מסרינו להעביר. תודה נוספת ומיוחדת על הטיפול לאחר ההתקשר...
אורית
תקוות אחינו נתניה
מרכז פרס לשלום עובד מזה מספר חודשים עם חברת תרגו ומקבלת שירות מצוין. בחיפושנו אחר ספק תרגומים חיפשנו חברה אשר תוכל לספר מחיר יחסית זול לשוק, זאת מכיוון ש...
דביר זיוון, מנהל תוכניות
מרכז פרס לשלום