תרגום לבולגרית
דף הבית >>שפות התרגום >> תרגום לבולגרית

זקוק לתרגום לבולגרית או מבולגרית?

תרגו תרגומים - נסיון, יעילות, דיוק, מהירות, מקצועיות ומעל לכל - שירות.

 

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

ותתחיל לתרגם!

 

 

צור קשר 1700-701-808 או לחץ כאן

עשרה אחוזי הנחה למזמינים דרך האתר

תרגו במספרים: מעל 105 מתרגמים מקצועיים, עורכים ומנהלי פרויקטים. 57% מהלקוחות שלנו איתנו מעל 5 שנים 

0.8 ימים - זמן ממוצע לסיום פרויקט, תרגום של מעל חמישים שפות, כ-10,000 מילים מתורגמות מדי יום.

שירותי תרגום תוך 24 שעות

הטמעת תרגומים באתרים, בסרטונים, בקבצים גרפיים ועוד

אני מעוניין לתרגם:
משפה:
לשפה:
שם:
טלפון:
דוא"ל:

תרגום לבולגרית

 

על השפה הבולגרית

 

בולגרית היא שפה סלאבית דרומית. היא מדוברת בעיקר בבולגריה, בה היא משמשת כשפה רשמית אך מדוברת בעוד כ-70 מדינות נוספות, וביניהן ישראל. בולגרית היא אחת השפות הרשמיות באו"ם, ומספר דובריה עומד על כ-12 מיליון איש ברחבי העולם. בולגרית הייתה השפה הסלאבית הראשונה שהופיעה בכתב: היא נכתבה באלפבית הגלגוליטי כבר במאה ה-9, שהוחלף באלפבית הקירילי.
הבולגרית מציגה מספר מאפיינים שייחודיים לה בין השפות הסלאביות: היעדר של שמות פועל, שימוש במוספיות סופיות לציון יידוע ואובדן מערכת היחסות האפיינית לשפות הסלאביות.
 
בעידן הטכנולוגי בו מרבית אזרחי העולם חיים כיום, קיימות אין סוף אפשרויות להתפתחויות עסקיות, להשקעה נדלנ"ית ולהזדמנויות שבעבר, אין סיכוי שהייתם מגלים. בולגריה, פנינת חצי האי הבלקני של אירופה, היא סיבה מצויינת להשקיע בעבודת תרגום מעברית לבולגרית. בולגריה נחשבת כיום למדינה מבוקשת מבחינה תרבותית, עסקית. תרגום לבולגרית יקדם את היזמות והפרויקטים שלכם ועל כן, יש לבחור חברת תרגום הולמת שתבצע העבודה בדיוק וביעילות המירביים.
 

אז למה לכם  תרגום מקצועי לבולגרית?

אם אתם שואלים את עצמכם – למה לא רק תרגום לאנגלית? הרי זו שפה גלובאלית! תפסיקו לתהות, אספרנו עבורכם 3 סיבות עיקריות לבצע תרגום לבולגרית רק בידיים מקצועיות ומנוסות ביותר:

  תרגום מעברית לבולגרית חייבים להיות מקצועים על מנת שמסר התכנים המתורגמים יעבור בצורה הזהה ביותר למקור. בולגרית השייכת לשפות הסלאביות, הינה שפה לא פשוטה. התחביר והדקדוק שונה משפות מוכרות אחרות, ועל כן, רק מתורגמן מקצועי יוכל לבצע תרגום מעברית לבולגרית או תרגום מבולגרית לעברית ללא שגיאות בסיסיות, כגון חוסר שמות פועל ואותיות מוספיות סופיות שאינן נפוצות בשפות אחרות. מתורגמן ללא ידע מעמיק וניסיון בביצוע תרגום לבולגרית יספק עבורכם עבודה חובבנית ולעיתים אף מרושלת.

 
   ידיעת השפה הבולגרית על בוריה אינה תנאי מספיק לבצע תרגום מושלם. התרבות הבולגרית שונה, גם בקרב מדינות אירופה, ויש לשים דגש על גינונים, דרכי פניה, ביטויים ייחודיים ודיאלקט מקומי. הכרת התרבות המקומית משמשת רקע לביצוע תרגום מבולגרית לעברית במקצועיות, יעילות וקפדנות שכן המתורגמן שבידו הניאונסים הבולגריים יוכל להבחין במשמעות הטקסט ויכוון את תכניה לאוכלוסיית היעד באופן מותאם.
 
   אם אתם מעוניינים בתרגום לבולגרית עסקית, תיירותית, אישית, ספרותית, אקדמית, אינטרנטית, הייטקית, רפואית, משפטית או כל תחום אחר, חשוב  מאד לפנות למתורגמן שיוכל להתאים את הטונציה הטקסטואלית לקהל היעד. מתורגמן מנוסה לא יוכל לבצע עבורכם את כל סוגי התרגום בבולגרית, שכן תרגום לבולגרית עבור קהל יעד צעיר ברשת חברתית שונה לחלוטין מעבודת תרגומים של חוזים, מאמרים אקדמיים או פרוספקט נדלנ"י. מתורגמן מקצועי חייב להתמצא בסוג קהלי היעד השונים על מנת לספק עבודה שוטפת המותאמת לאוכלוסיה, למטרות המסמך וכן לקהל היעד.
 
ונסיים בטיפ:
אם ברצונכם להזמין תרגום מעברית לבולגרית, חשוב להשקיע זמן בשיחת היכרות עם המתורגמן. כדאי להתעניין ברזומה שלו ולהתמקד בשאלות הקשורות לתחום שלכם. בין אם מדובר בביצוע תרגום מבולגרית לעברית בתחום העסקים, תרגום לבולגרית של אתרי אינטנרט חברתיים או תרגום מבולגרית של עבודות אקדמיות, לעולם אל תתפשרו על מתורגמן שלא התנסה בסוג דומה של עבודה.
 
בצוות המתרגמים של תרגו קיימים היום למעלה מ-75 מתרגמים. כל מתרגם ומתרגם נבחר בקפידה על פי היותו איש מקצוע מצויין כמובן אך קודם כל.. בן אדם. זה מתבטא ביחס הניתן למסמכים אותם הם מתרגמים. תוך הבנה עמוקה של הטקסטים ומחוייבות מלאה להעברת מסרים בשפות שמזכירות להם ניחוחות של בית. ניסיונם העולה בסינרגיה אל מול ניסיון קברניטי החברה יוצרים תוצר מופלא וקסום של התכתבות ארוכה ללא סוף, סביב העולם, בשפות שונות, ללא מגבלות זמן. 
 
לחצו כאן וקבלו הצעת מחיר מהירה לתרגום לבולגרית או התקשרו אלינו  1700-701-808
 
פניתי לחברת תרגו תרגומים לגברת ענבל, בשם חברת ״אגד״ על מנת לתרגם מספר עבודות סמינריוניות לתואר ראשון. היות והפנייה לחברת תרגו בוצעה מספר ימים מועט לפני ה...
זוהר אריה, יו״ר וועדת הפיקוח
אגד
השארתי הודעה מקוונת עם בקשה לתרגום, קיבלתי תגובה מיידית ולמחרת גם את התרגום המדויק בשירות אדיב ומהיר. תודה רבה!
יסכה חורי
שמי ענת, מנהלת הרכש של קפה לנדוור, חברת תרגו תרגומים תרגמה את תפריטי הרשת כולה לאנגלית, ואנו נעזרים בהם מפעם לפעם לתרגום מנות חדשות בתפריט. אני מעוניינ...
ענת פרסטאי, מנהלת רכש
קפה לנדוור
אנו מרוצות מאוד מהשירות המהיר ומהשירות בכלל. התרגום יצא מצויין! ולא רק שנפנה אליכם בכל הזדמנות... אמליץ לכל מכרי על שירותי התרגום שלכם תודה רבה...
מאיה לוי
לב לבונטין
שלום לכולם! שמי מרי ואני לקוחה קבועה של תרגו-תרגומים. אני רוצה להגיד משהו על השרות הזה. אנחנו עובדים על פרויקט בתחום חינוך טכנולוגי, M-learning. לאחרונה, אני...
מרי בארט
M-learning
תודה רבה על תרגום קורות החיים שלי לאנגלית! במיוחד על הזריזות בתרגום!! אין ספק כי אמליץ עליכם לחברי ומשפחתי בכל סוג של תרגום.
אלי פיש
050-578-1700
תודה רבה, עשית עבודה ממקצועית וזריזה ואני מאוד שמח ומרוצה, אותי קנית כלקוח ואשמח לחזור ולהיות לקוח של Targo גם בעתיד
רונן סבר
צוות תרגו היקרים, שמחנו מאוד על הטיפול המהיר והמסור לבקשתנו. בלחץ זמן של הרגע האחרון היינו צריכים לתרגם מסמכים וחומרי הסברה ל-3 שפות שונות, תוך התאמ...
אורי עפרוני
עמותת אחרי
רציתי להודות ולשבח את השרות הנפלא, הטיפול המסור, המקצועי והמהיר שקבלנו. יישר כוח, המשיכו כך.
איילה מזוז
פיני מזוז בניה ויזמות
תרגו תרגומים שלום! רציתי להודות לכם על הטיפול המקצועי, המהיר והמסור בתרגום קורות החיים שלי. על פני סוף שבוע אחד בלבד קיבלתי חזרה את קורות החיים שלי מ...
דניאל כהן