תרגום להונגרית
דף הבית >>שפות התרגום >> תרגום להונגרית

זקוק לתרגום להונגרית או מהונגרית?

תרגו תרגומים - נסיון, יעילות, דיוק, מהירות, מקצועיות ומעל לכל - שירות.

 

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

ותתחיל לתרגם!

 
צור קשר 1700-701-808 או לחץ כאן

עשרה אחוזי הנחה למזמינים דרך האתר

תרגו במספרים: מעל 105 מתרגמים מקצועיים, עורכים ומנהלי פרויקטים. 57% מהלקוחות שלנו איתנו מעל 5 שנים 

0.8 ימים - זמן ממוצע לסיום פרויקט, תרגום של מעל חמישים שפות, כ-10,000 מילים מתורגמות מדי יום.

שירותי תרגום תוך 24 שעות

הטמעת תרגומים באתרים, בסרטונים, בקבצים גרפיים ועוד

אני מעוניין לתרגם:
משפה:
לשפה:
שם:
טלפון:
דוא"ל:

תרגום להונגרית

 

על השפה ההונגרית

את השפה ההונגרית דוברים כ-15 מליון איש ברחבי העולם והיא משתייכת למשפחת השפות האוראליות. היא מדוברת בעיקר בהונגריה ובאזורים ברומניה, אוקראינה, סרביה וסלובקיה. זו היא שפה בעלת נטיות רבות בה שם עצם עשוי לקבל עד 238 צורות הטיה אפשריות. כתוצאה מכך אין כמעט חשיבות לסדר המילים במשפטהמסמכים הראשונים הכתובים הונגרית החלו להופיע במאה ה-13 לספירה.

 

תרגום מעברית להונגרית

 

כולם כבר יודעים שהונגריה היא לא רק קוביה הונגרית, אבל האם אתם יודעים כמה סבלנות צריך עבור מציאת מתרגם טוב להונגרית? 

1. את השפה ההונגרית המשתייכת לאיחוד האירופי דוברים כ-15 מיליון אנשים, הונגרית לא מדוברת רק בהונגריה, אלא גם באזורים שונים באירופה, כמו סלובקיה, סרביה, אוקראינה ורומניה, לכן הדרישה עבור תרגום מעברית להונגרית אינה רק מספרית, אלא גם יבשתית!

 

2. לפי נתונים של סקרים תיירותיים, הונגריה היא אחת המדינות המתויירות ביותר במזרח אירופה, נתון מדהים זה יכול להעניק לכם אפשרות להגיע לקהלים רחבים יותר. אם יש לכם עסק, חברה או מוצר שברצונכם להפיץ לרחבי העולם, תוכלו להשתמש בהונגריה כצינור להגיע ללקוחות נוספים. 

 

3. למרות שאנגלית נתפסת כשפה בינלאומית, תרגום מעברית להונגרית של אי-מיילים, קורות חיים, חוזים ומסמכים נוספים, יהפכו אתכם מחובבנים למקצוענים בקרב קהל היעד. 

 

4. השפה ההונגרית שונה ומיוחדת, אחד הנתונים המרשימים ביותר הוא ששמות העצם יכולים להגיע לכ-230 צורות הטיה! אין עוד שפה כזאת, לכן, לא מספיק לדעת  את השפה לכשמדובר בביצוע תרגום מהונגרית לעברית. כדי לבצע עבודת תרגומים ברמה איכותית, מקצועית ומושלמת יש לשכור מתורגמן אשר בקיא ומנוסה ברזי השפה, בשוני התחבירי ובייחודיות והדקדוקית. מתורגמן חובבני עלול להזיק לכם ולגרום לקוראים לתפוס אתכם כלא רציניים.

 

5. גם אם אתם מכירים דובר הונגרית כשפת אם, לא בטוח שהתנאי הזה יספיק למימוש מטרתכם. אם ברצונכם, לדוגמא, לבצע תרגום להונגרית של חוזה משפטי, עליכם לפנות לדובר הונגרית שמתמחה בנישה המשפטית. האם הייתם מבקשים מאדם לנסח עבורכם חוזה משפטי בעברית למרות שאין לו ניסיון בתחום? כמובן שלא.

 

תרגום מקצועי להונגרית

 

6. עליכם להשקיע בחיפוש מתרגם איכותי כשמדובר על תרגום מהונגרית לעברית. מתורגמן מקצועי יכיר את הניאונסים המיוחדים של השפה וישכיל להתאים את סגנון השפה למטרת הטקסט המיועדת עבור תרגום מהונגרית לעברית, כמו גם לקהל היעד.

 

7. הונגריה משמשת כאתר תיירות אטרקטיבי לתיירים רבים בעולם, ובפרט עבור ישראלים. כתוצאה מכך, עלה הביקוש עבור תרגומים להונגרית, בעיקר בקרב אנשי עסקים שגילו קרקעות פוטנציאליות להשקעה. בנוסף, מחקר שנערך בקרב אנשי עסקים הנוגע לעולם תרגומים חשף שהרוב המוחלט של אנשי העסקים, יעדיפו לעבוד עם טקסטים הכתובים בשפה המקורית שלהם, ולא עם אנגלית או כל שפה אחרת.

 

8. הכפר הגלובלי כיום, מעניק לאנשים אפשרויות רבות להתרחב ולהגיע לכל מקום, הן באופן ממשי והן מבחינה וירטואלית. הגירה עקב עסקים או קריירה היא דבר נפוץ, ועל כן יש להשקיע בביצוע תרגום להונגרית בשלבי המשא ומתן, במטרה לא לפספס אף פרט שיכול להוות סעיף משמעותי להמשך חייכם.

 

9.  בניהול תכתובות עסקיות לדוגמהעליכם לוודא ולהזמין תרגום להונגרית ממתורגמן שמספק לכם הוכחות של נסיון קודם, ולבקש אפילו דוגמא לעבודה שביצע כדי שלא תעשו מעצמכם צחוק.

 

10. מלבד נזק תדמיתי, אתם עלולים לגרום לעצמעם גם נזק כלכלי עקב תרגום להונגרית שיבוצע בידי חובבנים. בעולם התרגום המשפט מה שזול עכשיו עולה ביוקר אחר כך מאד רלוונטי! אל תהססו לשלם עוד כמה שקלים, ולדעת שאתם מזמינים תרגומי איכות מידי חברת תרגום מבוססת שתתן מענה גם לאחר מסירת התרגום בכל הקשור בעבודת תרגום מהונגרית לעברית.

 

אצלנו בתרגו תרגומים שמים דגש על איכות התוצר הסופי, תוך רמת הגהה גבוהה, עריכה לשונית וכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת שהלקוח יהיה מרוצה.

 

 

 

לחצו כאן וקבלו הצעת מחיר מהירה לתרגום להונגרית או התקשרו אלינו  1700-701-808

 

 

שמי ענת, מנהלת הרכש של קפה לנדוור, חברת תרגו תרגומים תרגמה את תפריטי הרשת כולה לאנגלית, ואנו נעזרים בהם מפעם לפעם לתרגום מנות חדשות בתפריט. אני מעוניינ...
ענת פרסטאי, מנהלת רכש
קפה לנדוור
פניתי לחברת תרגו תרגומים לגברת ענבל, בשם חברת ״אגד״ על מנת לתרגם מספר עבודות סמינריוניות לתואר ראשון. היות והפנייה לחברת תרגו בוצעה מספר ימים מועט לפני ה...
זוהר אריה, יו״ר וועדת הפיקוח
אגד
חברת פרוטרי שיווק בע"מ, חברה המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי מזון ואלכוהול. הגענו אל תרגו תרגומים (ענבל) בהמלצה מחבר, היינו בתקופה לחוצה מאוד והיינו צריכים...
שלמה רבינוביץ', מנכ"ל
פרוטרי שיווק בע
השארתי הודעה מקוונת עם בקשה לתרגום, קיבלתי תגובה מיידית ולמחרת גם את התרגום המדויק בשירות אדיב ומהיר. תודה רבה!
יסכה חורי
פניתי לתרגו כיוון שהייתי צריכה תרגום מצרפתית לעברית עבור המאמרים המשפטיים שהיו ברשותי. התרגומים שהתקבלו תורגמו בדייקנות ובמקצועיות תוך שימוש במונחים מהתחום ה...
גלית גולד
תרגו תרגומים שלום! רציתי להודות לכם על הטיפול המקצועי, המהיר והמסור בתרגום קורות החיים שלי. על פני סוף שבוע אחד בלבד קיבלתי חזרה את קורות החיים שלי מ...
דניאל כהן
תודה רבה, עשית עבודה ממקצועית וזריזה ואני מאוד שמח ומרוצה, אותי קנית כלקוח ואשמח לחזור ולהיות לקוח של Targo גם בעתיד
רונן סבר
לצוות תרגו-תרגומים, תודה רבה על השירות היעיל והמהיר, הוא עזר לנו את מסרינו להעביר. תודה נוספת ומיוחדת על הטיפול לאחר ההתקשר...
אורית
תקוות אחינו נתניה
תודה רבה על תרגום קורות החיים שלי לאנגלית! במיוחד על הזריזות בתרגום!! אין ספק כי אמליץ עליכם לחברי ומשפחתי בכל סוג של תרגום.
אלי פיש
050-578-1700
זכינו להכיר סוף סוף חברה מקצועית, מהירה ובעלת רמת שירות מהגבוהות שהכרנו בארץ. בקיצור ותכל'ס, לא מבלבלים ללקוח את המוח ופשוט עושים את העבודה ועל הצד ה...
יפית יוסף
dbrand
הונגרית וקשרים עסקיים
מחבר המאמר:תרגו תרגומים
תרגום להונגרית ירחיב את קהל היעד שלכם לא רק בהונגריה, אלא גם באזורים אחרים ברחבי אירופה בהם השפה ההונגרית שגורה בפי התושבים. תרגום להונגרית יסייע לכם גם בפניה לאוכלוסיה סלובקית, אוקראינית ורומנית, כך שלמעשה הטקסט שברצונכם לתרגם יגיע לא רק לכמות רב...