בעלי תו אמון הציבור ומחוייבים
לכלליו להגינות ושקיפות בעסקים

חברת תרגום מקצועית

להצליח בכל שפה

תרגום מוקפד, נעים לקריאה וטבעי הוא אינטרס ראשון במעלה של כל גוף הפועל בסביבה רב לשונית. השפה היא חלון הראווה הראשון של העסק או הארגון, ומוקפדות בשפה, על כל היבטיה, משדרת רצינות, אחריות והבנה של השוק.

קהל הלקוחות של תרגו מונה חברות וארגונים משלל תחומים: משרדי עורכי דין שמתרגמים מסמכים משפטיים, חברות טכנולוגיה ופיננסים עם נוכחות בינלאומית, עסקים מקומיים בתעשיית התיירות והאירוח הפועלים מול קהל דובר שפות זרות, ועוד. המכנה המשותף הבולט אצל הלקוחות שלנו אינו תחום ההתמחות או השוק שבתוכו הם פועלים, אלא הבנה של החשיבות הגדולה שיש לאיכות הפניה שלהם לדוברי שפות זרות.

חברת תרגום מקצועית מעניקה יתרונות רבים על פני עבודה ישירה מול המתרגם. בתרגו תרגומים, למשל, תודעת השירות והמחויבות לספק מוצר תרגום איכותי לשביעות רצון מלאה של הלקוח הם גורם מרכזי בבחירת הלקוחות שלנו לעבוד ולהישאר איתנו.

יתרונות העבודה עם חברות תרגום מקצועיות כוללים

התמחות מבוססת בתחומים מקצועיים ולשוניים ספציפיים. המתרגמים המקצועיים של תרגו עובדים בתוך מסגרת של תחומי התמחות מוגדרים. מתרגמים משפטיים הם דוברי שפות זרות כשפת אם אשר בנוסף רכשו השכלה משפטית. מתרגמים פיננסיים מתמחים בשוק ההון, בז'רגון בנקאי ופיננסי וברגולציה רלבנטית. מתרגמים בתחום התיירות והמסעדנות מכירים את התחומים על בוריים ומפתחים התמחות עם מונחים רלבנטיים וטרנדים בתחומי הפעילות.

בקרת איכות קשיחה. בתהליך העבודה של חברות תרגום מקצועיות, מסמכים אינם חוזרים ללקוח לפני בדיקה קפדנית של איכות התרגום. תמיד נעשה תהליך של בחינה ובדיקה המוודא שאין במסמך אף טעות. מתרגם פרטי, מוכשר ככל שיהיה, אינו יכול להעניק את הביטחון של בקרת איכות מקצועית.

אחריות. מושג מפתח. בין אם מדובר בעמידה בזמנים או בסבב תיקונים נוסף, בבקשות מיוחדות או פשוט בשקט הנפשי לדעת שבכל מקרה התרגום שהזמנתם יגיע כשהוא מושלם ברמתו, ובזמן. לרשות תרגו מאגר של עשרות מתרגמים מקצועיים. בכל מקרה של תקלה או עיכוב אשר יכולים לתקוע פרויקט כשעובדים מול מתרגם פרטי, התרגום ממשיך מיד אצל מתרגם באותה רמה של מקצועיות ועם סט התמחויות דומה. בנוסף, בתרגו תמיד תמצאו מענה שירותי בנוסף למתרגם. עם חברת תרגום מקצועית, ותיקה ומוערכת, יש לכם שקט. זוהי האחריות שלנו.

עקביות. בעבודה מול לקוחות בפרויקטים מתמשכים ומתחדשים, המתרגמים בחברת תרגום מקצועית מכירים היטב את אוצר המילים העסקי שלכם, את הציפיות ואת הסטנדרטים. התוצאה היא תוצר מוקפד ועקבי, ללא תנודות ברמה או תחושה שידיים שונות טיפול במוצר תוכן זהה. היכולת להציב את אותו פתרון מקצועי, שוב ושוב, ברמת דיוק מרבית, מעניקה למסר העסקי והארגונים שלכם מגע מלוטש ומעורר אמון.

תחושת שותפות. כדי להצליח, כל עסק זקוק לפרטנרים מהימנים ויציבים. נותני השירותים שהופכים לחלק מההווי העסקי, ופשוט יודעים שהם שם לכל צורך רלבנטי. עבור עסקים הזקוקים לשירותי תרגום, תרגום היא בדיוק החברה הזו. אנחנו כאן לטווח הארוך ואנחנו מאמינים במודל של סינרגיה: ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מענה מהיר. בין אם מדובר בקורות חיים שחייבים להיות כתובים עד מחר או בחוזה משפטי שיש צורך להציג בלוח זמנים קשיח: למהירות המענה יש חשיבות גבוהה ביותר לעסקים מודרניים. בתרגו אנחנו תמיד שם, במרחק מייל או שיחת טלפון. וכדי לקצר אפילו יותר את הליך התרגום, אנחנו מציעים פלטפורמה ופשוטה ומהירה לקבלת הצעת מחיר לכל מסמך. בלי עיכובים, בלי השתהות. עד קבלת התרגום לשביעות רצונכם המלאה, כולל תיקונים מהירים במידה ואלה נדרשים.

התחייבות לשביעות רצון מלאה. בחברת תרגום, שימור הלקוחות ובניית מערכת של יחסי אמון מולם היא חלק בלתי נפרד מהמודל העסקי. הלקוחות חייבים לקבל תרגום מושלם, ולטעמם. אם יש צורך בתיקונים, דגשים והבהרות, המסמך חוזר לעבודה באופן מיידי.

בתרגו אנחנו נדאג שתקבלו תוצר תרגום מושלם, ולטעמכם. לא בערך, לא על יד. בדיוק. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות.

כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו

שינוי גודל גופנים