בעלי תו אמון הציבור ומחוייבים
לכלליו להגינות ושקיפות בעסקים

תרגום מעברית לפולנית

article-icon

אל תהיו פולנים

השפה הפולנית שגורה בפיהם של כ-38 מיליון דוברים, כאשר 98% מתושבי פולין מדברים את השפה. עובדה יוצאת דופן במדינות אירופה הידועות במגוון השפות השונות שמדוברות בכל מדינה. מסיבה זו, רצוי להשקיע בתרגום לפולנית כאשר ברצונכם לפנות לקהל ספציפי זה. יתר על כן, הפולנים מצטיינים בשמירת המנהגים והתרבות המקומית ולכן, ישנו דיאלקט ייחודי, ניבים ודרכי פניה רשמיים ובלתי רשמיים בהם יש להתחשב כאשר מדובר על תרגום לפולנית.

תרגום לפולנית המופנה ישירות לקהל היעד הממוקד יענה על מטרותיכם באופן יעיל יותר, ועל כן, יש לוודא שהמתרגם הנשכר עבורכם יחיה לא רק את השפה, אלא גם את התרבות הפולנית.

תרגום קורות חיים לפולנית, מסמכים משפטיים לפולנית חוזים, מסמכי נוטריון, או תרגום לפולנית של חומרים "קלילים" יותר, כלומר תכנים שיווקיים ופרסומיים יניבו עבורכם תוצאות טובות יותר במידה רק במידה ולא תתפשרו על איכות עבודה מקצועית אצל מתרגם מנוסה. יש לציין כי תרגום משפטי לפולנית לדוגמא, שונה לחלוטין מתרגום אתרי אינטרנט לפולנית. קהלי היעד שונים, ולכן, חשוב להדגיש בפני המתרגם את יעדי התכנים לתרגום. אל תסמכו על שיקול דעתו כאשר מדובר על תרגום לפולנית בתחום ספציפי שברצונכם לחשוף לאוכלוסיה הפולנית, כדי למנוע אי הבנות שעלולות להסתיים בעבודה כפולה ובזבוז כסף מיותר.

תרגום מקצועי לפולנית

לא פעם אנשים שואלים את עצמם – למה לשלם עבור תרגום מעברית לפולנית אם ניתן לקבל תרגום מעברית לאנגלית במחיר זול יותר? חשוב שתדעו! השפה האנגלית אמנם נפוצה בישראל וכמובן ברחבי העולם, אך לא כל מדינות אירופה לומדות את השפה באופן יסודי ומקיף. בהתאם לנתון המצביע על כך ש-98% דוברים פולנית במדינתם, ניתן להסיק שהשפה האנגלית אינה שגורה באופן מספק אצל תושבי פולין. בהתאם לכך, תרגום מעברית לפולנית מהווה תנאי הכרי ובסיסי דרכו ניתן למצוא ביעילות לתושבי פולין. בנוסף לכך, מרבית הפולנים מתכתבים במייל או בדואר רגיל בשפתם, לכן, גם אם ברצונכם להעביר מידע בלתי פורמאלי כדוגמת התכתבות אלקטרונית, חשוב לפנות לקבלת תרגום לפולנית של הטקסטים שלכם, אחרת אל תתפלאו אם לא תקבלו מענה הולם.

תרגומים איכותיים לפולנית, קולחים וזורמים אצל מתרגם מיומן שברשותו ניסיון רב עם סוגי התרגום לפולנית בתחומים שונים יקדם אתכם למטרתכם. לעומת זאת, אם תחפשו קיצור דרך… בסופו של דבר תשלמו יותר בזמן, בכסף ובאובדן המוניטין שלכם.

שינוי גודל גופנים