השקע בקורות החיים שלך!

article-icon

תנאים לתרגום קורות חיים

כשניגשים לביצוע תרגומים של קורות חיים, ניגשים לנושא בכבוד וברעדה. זהו תחום התרגומים החשוב ומשמעותי יותר מכל סוגי התרגום הקיימים. תרגום קורות חיים הוא המפתח שלך להיכנס דרך דלתות של הצלחה, ולהתערבב בקהילות עסקיות בין-לאומיות נרחבות יותר. אם לא תשקיע בעבודת תרגום קורות חיים, סביר להניח שתישאר מובטל עוד הרבה זמן. למה כל כך חשוב להקפיד על תרגום קורות חיים? בשביל זה אנחנו כאן.

תנאים לביצוע תרגום חיים

←  התנאי הראשון בכּללי שכירת מתרגם לביצוע תרגום קורות חיים הוא לבחור באדם בעל ניסיון מקצועי עשיר בתחום הספציפי של תרגום קורות חיים. מומלץ לבקש עבודת תרגום קורות חיים לדוגמא, ואם אפשר, בשפה או בשפות שברצונך לתרגם. על ידי כך, תוכל לבחון אם המתרגם אכן כשיר לביצוע התרגום ומסוגל לספק את צרכיך המקצועיים.

←   בדרך כלל, אי אפשר לבצע תרגום קורות חיים באופן מילולי. הסיבה נעוצה בהבדלים של מינוחים וביטויים מקצועיים בין שפה לשפה. לכן, אסור לך להתפשר על תרגום של מילה במילה, אלא להתעקש שהמתרגם מבין זאת. תרגום מילולי של תרגום קורות חיים עלול לגרום לטעויות בהבנה של המעסיק הפוטנציאלי שלך ולמבוכה עקב פגיעה בתדמיתך המקצועית.

←  נהוג לחשוב שעבודת תרגום קורות חיים היא פשוטה, עקב כמות המילים המצומצמת. זוהי תפיסה שגויה מיסודה! רבים ואיכותיים שחשבו כך, עדיין מחפשים עבודה. ככל שמספר המילים קטן יותר – כך איכות הטקסט חייב להיות איכותי ומהוקצע יותר! תרגום קורות חיים מתמצת את הרזומה שלך. מה שניתן לומר ב-600 מילים, חייב להיאמר ב-60 כדי שלא תישמע טרחני.

←  תרגום קורות חיים מקצועי אינו מתבסס אך ורק על תרגום התוכן בשפה המקורית. כדי שהמסמך יקבל את המשמעות הקרובה ביותר לשפה המקורית ולמטרות שלך, עליך להקפיד שמתרגם מיומן בעריכת תרגום קורות חיים, מלבד תרגום הטקסט עצמו. העריכה כוללת סידור פסקאות, שינוי ביטויים בהתאם לשפה המתורגמת, ליטוש הטקסט והגהה יסודית.

←  לפני שאתה מעביר הלאה תרגום קורות חיים, חשוב שתעבור על המסמך עם אדם נוסף המבין את השפה המתורגמת. תרגום קורות חיים שעובר תחת עיניים נוספות יכול למנוע טעויות קריטיות להמשך דרכך המקצועית.

תרגום קורות חיים – נקודה למחשבה!

עבדת כל כך קשה במהלך חייך כדי לצבור את המוניטין שלך…לא חבל שבגלל עצלנות, קמצנות וחובבנות תאבד אותו? תרגום קורות חיים מקצועי שיתורגם על ידי חברת תרגום מקצועית יפתח בפניך אפשרויות מקצועיות רבות ומגוונות ותוכל להתקדם אל עבר עתיד טוב יותר ומספק יותר.

שינוי גודל גופנים