תרגום לרומנית

תרגום לרומנית הוא עניין למומחים. בתרגו, תרגום לרומנית מתבצע בידי מתורגמנים מקצועיים בעלי ניסיון נרחב ודוברי השפה כשפת אם.

אצלנו תמצאו, לצד מקצועיות, ניסיון, יעילות ושירות אדיב, גם ביצוע מהיר ותמחור הוגן.

להצעת מחיר לתרגום לרומנית מלאו פרטים, העלו את הקובץ המבוקש ונחזור אליכם במהירות

תרגו - שפת אם, בכל שפה. גם ברומנית.

קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   למה לבצע תרגום לרומנית עם תרגו?

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר הקיימת בשוק. צוות מתרגמים מקצועיים מרומנית לעברית ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

   איכות ומחיר

   איכות ומחיר

   אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

   זמני אספקה מגה-מהירים

   זמני אספקה מגה-מהירים

   קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

   בשנת 2007, צורפה רומניה לאיחוד האירופאי, צעד רב משמעות לכלכלה ולמסחר העסקי של המדינה. עקב ההשלכות המשמעותיות, חברות ישראליות רבות גילו את הפוטנציאל המבטיח והגדל בענפי השוק (בעיקר הנדלן) ברומניה והחלה מגמת התעניינות גם בפלחי שוק אחרים בעסקי המדינה. צירופה של רומניה למדינות העולם המערבי פתחה את שעריה לכלכלת העולם ולאינטרקציה עסקית. תרגום מרומנית לעברית הפך להיות מצרך מבוקש בשוק הישראלי בשנים האחרונות.

   כמה דברים שכדאי לדעת על השפה הרומנית

   רומנית משתייכת לקבוצת השפות הרומאניות ובדומה לשפות אירופאיות נוספות, גם הדקדוק של הרומנית הושפע משמעותית מלטינית היא מדוברת על ידי 24 מיליון אנשים ברומניה ומולדובה. בנוסף, 4 מיליון אנשים עושים בה שימוש כשפה השנייה. רומנית היא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי והיא השפה הרומאנית היחידה המדוברת במזרח אירופה כולה.

   עם ההיסטוריה הארוכה של התפתחות השפה, הרומנית ידועה כאחת השפות המעניינות ביותר מבחינה לשונית. השפה הרומנית מחולקת למעשה ל -4 דיאלקטים עיקריים: ארומני, מגלנו-רומני, דאקו-רומני ואיסטרו-רומני. באמצעות מחקר מקיף, בלשנים קבעו כי רומנית ומולדובית הם כמעט אותה שפה. עם זאת, ברפובליקה הסובייטית של מולדובה, נעשה שימוש באלפבית הקירילי ובזמן האחרון, מולדובה טענה כי שפתם ייחודית ויש לה זהות משלה, מה שגורם לדיונים ולסכסוכים רבים עם הרפובליקה.

   ישראל ורומניה – שירותי תרגום ענפים

   הביקוש לתרגום לרומנית בארץ הולך וגובר. הדרישה לתרגומים אלו מקיפה מגוון רחב של תחומים ודורשת מומחיות מקצועית בטווח רחב של עולמות תוכן.

   • עסקאות מקרקעין רבות נעשות בשטח מדינת רומניה על ידי יזמים ישראלים.
   • ישראלים רבים ניגשים למוסדות אקדמיים ברומניה על מנת ללמוד את מקצועות הרפואה.
   • ישראלים יוצאי רומניה מגישים בקשה לאזרחות על מנת לקבל אזרחות באיחוד האירופי.

   לכל המטרות הללו, נדרש תרגום של מסמכים רשמיים בעלי תוקף משפטי רב חשיבות. לכן, אנו עושים כל שביכולתנו כדי שהמתרגמים שלנו לא יהיו רק דוברי רומנית שפת אם, אלא יהיו בעלי היכרות נרחבת עם מושגים משפטיים וממשלתיים ברומנית כדי שהתרגום יהיה מובן ונאמן למקור.

   מעבר לתחום המשפטי, ישנם תחומים אחרים רבים בהם אנו רואים ביקוש לשירותי תרגום לרומנית – כלכלי, עסקי (יחסי המסחר בין ישראל לרומניה ענפים וממשיכים לשגשג), כללי ולצורכי התכתבויות עם גופים שונים ועוד. אנו בתרגו מהווים בית אחד ושמחים לספק שירותי תרגום לרומנית, בידי מתרגמים עם ניסיון רב שנים, הבנה ואכפתיות, שמבצעים תרגום איכותי ורהוט.


   רובנו, מלבד עברית כשפת אם, יודעים לרוב גם אנגלית ברמה בסיסית שכן היא השפה המדוברת…

   קרא עוד

   היתרון הגדול של רומנית הוא שהיא נכתבת כמו שהיא נשמעת והדבר מקל על הקריאה וההבנה.…

   קרא עוד

   צ'ה – פאצ'ה? בשנים האחרונות, רומניה הפכה להיות שחקנית חזקה במגרש העסקים באירופה, בעיקר בתחום הנדל"ן…

   קרא עוד
   מה אנחנו מתרגמים לרומנית?
   מה אנחנו מתרגמים לרומנית?

   ברמה המעשית, אנחנו מתרגמים הכל: מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), תרגום מסמכים לרומנית, מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, טקסטים טכניים מורכבים, תפריטים, תמלולי שיחות וישיבות ועוד, אנחנו גם מבצעים תרגום נוטריוני לרומנית.

   הכלל הוא: אם זו צורה מוכרת ומקובלת של תקשורת ותכתובת, ועליכם לבצע להן תרגום לרומנית ולהפך - אנחנו מתרגמים את זה. ואם יש לכם ספק, פשוט תשאלו.

   לשגר ולשכוח
   לשגר ולשכוח

   הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

   חשיבות עליונה למימד הזמן מתבטאת גם במהירות שבה תקבלו הצעת מחיר. בתוך זמן קצר ביותר מהעברת הטקסט המבוקש לתרגום תקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות.

   הזמנתם תרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

   עובדות על השפה הרומנית
   עובדות על השפה הרומנית

   הרומנית היא בת 1700 שנים. השפה החלה להיווצר תחת שלטון הרומאים בתחילת המאה השניה לספירה.

   השפעת השפה הלטינית על הרומנית מורגשת היטב, ולמרות שעבר נהגו לכתוב רומנית באלפבית קירילי, השפה הרומנית נכתבת באותיות לטיניות בתוספת חמש אותיות שיש רק בשפה הרומנית ונקראות diacritics:
   ă
   ș (מבוטאת כמו sh)
   ț (מבוטאת כמו ts)
   והאותיות - â ו- î צלילים הרומניים האותנטיים שקשה להגות

   תחומים שאנחנו מכסים
   המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה
   חייגו אלינו
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים