תו אמון
הציבור

שפת אם, בכל שפה.
גם ברומנית

תרגום לרומנית הוא עניין למומחים. בתרגו, תרגום לרומנית מתבצע בידי מתורגמנים מקצועיים בעלי ניסיון נרחב ודוברי השפה כשפת אם.

אצלנו תמצאו, לצד מקצועיות, ניסיון, יעילות ושירות אדיב, גם ביצוע מהיר ותמחור הוגן.

להצעת מחיר לתרגום לרומנית מלאו פרטים, העלו את הקובץ המבוקש ונחזור אליכם במהירות

קבלו הצעת מחיר מיידית


file

למה לבצע תרגום לרומנית עם תרגו?

תוצר מעולה

תוצר מעולה

ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר הקיימת בשוק. צוות מתרגמים מקצועיים מרומנית לעברית ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

איכות ומחיר

איכות ומחיר

אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

זמני אספקה מגה-מהירים

זמני אספקה מגה-מהירים

קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

שירות מעולה. תמיד

שירות מעולה. תמיד

אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

תרגום לרומנית

בשנת 2007, צורפה רומניה לאיחוד האירופאי, צעד רב משמעות לכלכלה ולמסחר העסקי של המדינה. עקב ההשלכות המשמעותיות, חברות ישראליות רבות גילו את הפוטנציאל המבטיח והגדל בענפי השוק (בעיקר הנדלן) ברומניה והחלה מגמת התעניינות גם בפלחי שוק אחרים בעסקי המדינה. צירופה של רומניה למדינות העולם המערבי פתחה את שעריה לכלכלת העולם ולאינטרקציה עסקית. תרגום מרומנית לעברית הפך להיות מצרך מבוקש בשוק הישראלי בשנים האחרונות.

מס' דברים שכדאי לדעת על השפה הרומנית

רומנית משתייכת לקבוצת השפות הרומאניות ובדומה לשפות אירופאיות נוספות, גם הדקדוק של הרומנית הושפע משמעותית מלטינית היא מדוברת על ידי 24 מיליון אנשים ברומניה ומולדובה. בנוסף, 4 מיליון אנשים עושים בה שימוש כשפה השנייה. רומנית היא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי והיא השפה הרומאנית היחידה המדוברת במזרח אירופה כולה.

לרומנית ארבעה דיאלקטים (ניבים) שונים: דאקו-רומנים (הרומנית הנפוצה ברומניה ובמולדובה), ארומנים, מגלנו-רומנים ואיסטרו-רומנים. שלושת הניבים האחרונים נפוצים בסרביה, אלבניה, יוון, בולגריה וקרואטיה.


רומנית אינה רק שפה, היא עולם שלם.

עבור עסקים וארגונים המבקשים לפנות לקהל הדובר רומנית, האתגר המרכזי הוא יציקת התוכן והזהות של שפת המקור לתוך טקסט רומני באופן שיהיה טבעי לקהל היעד. מכאן נובע הצורך בתרגום מקצועי, מהימן ומיודע, שיכולים להעניק רק דוברי רומנית כשפת אם שהם בעלי כישרון, ניסיון והכשרה ייעודית.

כאן תרגו נכנסים לתמונה.

בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התרגום שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.


רובנו, מלבד עברית כשפת אם, יודעים לרוב גם אנגלית ברמה בסיסית שכן היא השפה המדוברת…

קרא עוד

תרגום מרומנית לעברית היתרון הגדול של רומנית הוא שהיא נכתבת כמו שהיא נשמעת והדבר מקל על…

קרא עוד

תרגומים לרומנית צ'ה – פאצ'ה? בשנים האחרונות, רומניה הפכה להיות שחקנית חזקה במגרש העסקים באירופה, בעיקר…

קרא עוד
מה אנחנו מתרגמים לרומנית?
מה אנחנו מתרגמים לרומנית?

ברמה המעשית, אנחנו מתרגמים הכל: מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), תרגום מסמכים לרומנית, מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, טקסטים טכניים מורכבים, תפריטים, תמלולי שיחות וישיבות ועוד, אנחנו גם מבצעים תרגום נוטריוני לרומנית.

הכלל הוא: אם זו צורה מוכרת ומקובלת של תקשורת ותכתובת, ועליכם לבצע להן תרגום לרומנית ולהפך - אנחנו מתרגמים את זה. ואם יש לכם ספק, פשוט תשאלו.

לשגר ולשכוח
לשגר ולשכוח

הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

חשיבות עליונה למימד הזמן מתבטאת גם במהירות שבה תקבלו הצעת מחיר. בתוך זמן קצר ביותר מהעברת הטקסט המבוקש לתרגום תקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות.

הזמנתם תרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

עובדות על השפה הרומנית
עובדות על השפה הרומנית

הרומנית היא בת 1700 שנים. השפה החלה להיווצר תחת שלטון הרומאים בתחילת המאה השניה לספירה.

השפעת השפה הלטינית על הרומנית מורגשת היטב, ולמרות שעבר נהגו לכתוב רומנית באלפבית קירילי, השפה הרומנית נכתבת באותיות לטיניות בתוספת חמש אותיות שיש רק בשפה הרומנית ונקראות diacritics:
ă
ș (מבוטאת כמו sh)
ț (מבוטאת כמו ts)
והאותיות - â ו- î צלילים הרומניים האותנטיים שקשה להגות

תחומים שאנחנו מכסים
המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה
חייגו אלינו
men-with-line
men-with-line
מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
1
צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2
צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3
צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים