תרגום מסמכים ותעודות

כשאתם זקוקים לתרגום מסמכים אתם רוצים את הטוב ביותר: מיומנות מקצועית מוכחת, אחריות וביצוע מהיר. עם תרגו אתם יכולים להיות רגועים: התרגום שלנו יציג אתכם במיטבכם.
אנו מתמחים בתרגום מגוון רחב של מסמכים ותעודות לקשת שפות רחבה. אנו גם מספקים אישורים נוטריונים לתרגומים שלנו.

מעוניינים בהצעת מחיר מהירה? העלו את הקובץ שאתם מבקשים לתרגם. אנחנו נטפל בשאר

קבלו הצעת מחיר מיידית

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

למה לתרגם מסמכים עם תרגו?

תוצר מעולה

תוצר מעולה

ללא עיגולי פינות: אנחנו פדנטיים ואנחנו גאים בזה. התרגום יטופל בידי מתרגמים עם ניסיון והתמחות בתרגום תעודות שונות, בקרת איכות קפדנית תבטיח קבלת מסמך ברור ומדויק.

מגוון שפות

מגוון שפות

תמציות רישום, תעודות שונות, אישורים, מכתבים, הצהרות, בקשות - אנחנו מתרגמים תעודות ומסמכים מכל סוג שהוא למגוון רחב מאד של שפות עם אישורים נוטריונים או אישורי חברה.

טיפול זריז

טיפול זריז

בתרגו אנחנו פועלים ללא לאות כדי שתמיד תהיו מוכנים בזמן. מעל עשור של ניסיון והתהליך היעיל שלנו מאפשר לנו להבטיח תוצרי תרגום בזמני ביצוע מהירים. מאד. נסו אותנו

שירות מעולה. תמיד

שירות מעולה. תמיד

תרגום מסמכים ותעודות

בעולם המערבי המקדם כלכלה עסקית בין לאומית, איכות ומהימנות התוכן הינם תנאים חיוניים להעברת המסר למדינות היעד.

תרגו, הפועלת למעלה מעשור, מעניקה שירותי תרגום מקצועיים לחברות וארגונים ממגוון עצום של תחומים. המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה

אנו מתרגמים: תעודת לידה, תעודת פטירה, תעודת נישואין, תעודת גירושין, תארים אקדמאים, תעודת בגרות, תעודת מקצוע או הכשרה, גיליונות ציונים, תעודת הצטיינות, פסקי דין מכל בתי המשפט, מסמכים משפטיים, הצהרה רפואית, צוואה, מסמכי ירושה, תמצית רישום, חוזה שכירות פרטי ועסקי, חוזה עבודה, תעודת זהות, רישיון נהיגה, ייפוי כוח, תזכיר ותקנון חברה, תעודת התאגדות, תצהירים, תעודת יושר, תעודת עליה לארץ, תעודות זהות, דרכונים וכל מסמך רשמי נוסף. החלטות ובקשות, צווים, מדריכים טכניים למשתמש, תוויות ומסמכים שונים.


בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התרגום שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו

קרא עוד


תרגום מסמכים לאנגלית

דוגמאות לצרכי התרגום (תרגום מסמכים שונים): תרגום חוזה שכירות בארץ אחרת – עבור משפחה שמתכננת…

קרא עוד

תרגום תעודת בגרות

לא מעט מלקוחתנו זקוקים לתרגום תעודת בגרות. בדרך כלל התרגום המבוצע הוא תרגום לאנגלית מעברית.…

קרא עוד

שלא תלך לי לאיבוד בתרגום

למלאכת התרגום נלווית התמודדות עם מילים וביטויים שאין להם מקבילה בשפת היעד. תרגום ככלל הוא מלאכה…

קרא עוד

השפות שאנחנו דוברים

מה אנחנו מתרגמים?

מה אנחנו מתרגמים?

תעודת לידה, תעודת פטירה, תעודת נישואין, תעודת גירושין, תארים אקדמאים, תעודת בגרות, תעודת מקצוע או הכשרה, גיליונות ציונים, תעודת הצטיינות, פסקי דין מכל בתי המשפט, מסמכים משפטיים, הצהרה רפואית, צוואה, מסמכי ירושה, תמצית רישום, תעודת זהות, רישיון נהיגה, ייפוי כוח, תזכיר ותקנון חברה, תעודת התאגדות, תצהירים, תעודת יושר, תעודת עליה לארץ, תעודות זהות, דרכונים וכל מסמך רשמי נוסף.

כל מתרגם מסמכים בצוות שלנו הוא בעל שפת אם בשפת היעד ובעל ניסיון רב בתרגום מסמכים מסוגים שונים וכך כשאתם בוחרים בתרגו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו תוצר מתורגם איכותי.

לשגר ולשכוח

לשגר ולשכוח

"החיים קצרים וזהו פשע לאבד זמן", אומר הסופר הצרפתי הנודע אלבר קאמי. כחובבי תרבות צרפת בכלל, וכמי שאמונים על שמירת האינטרסים של לקוחותינו בפרט, אנחנו עובדים מהר.

אנחנו עובדים מהר מתוך עיקרון וכביטוי של מיומנות שנבנתה בשנים ארוכות של ניסיון על גבי הכשרה ייעודית. זמני התרגום שלנו הם מהמובילים בתעשייה, וזמני התגובה לבקשות להצעת מחיר מהירים כבזק.

עם תרגו תמיד תהיו מוכנים בזמן.

מעבר חלק ומושלם בין שפות

מעבר חלק ומושלם בין שפות

בתרגו אנחנו נוהגים לומר: "אם זה מרגיש כמו תרגום, זה תרגום רע". הכלל הזה נכון לכל תרגום לא חושב מאיזה תחום או שדה. הכלל הזה נכון שבעתיים כשמדובר בתרגום מסמכים.

לצד הדיוק ישנו הצד המקצועי היצירתי של עבודת התרגום: הקפדה על עבודה נקיה ושפה קולחת ומובנת, כללי הדקדוק והעיצוב והנימה ההולמת לאופי העיסוק והפניה.

המתרגמים של תרגו מביאים את הטוב שבכל העולמות: ניסיון רב שנים בתרגום מקצועי וידיעת שפת המקור והיעד ברמת שפת אם.

תחומים שאנחנו מכסים

men-with-line
men-with-line

מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים

1

צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2

צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3

צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים