המילה הנכונה במקום הנכון

אנחנו גאים לספק בית אחד לכלל צרכי התוכן שלכם ועל כן מציעים גם שירותי כתיבה, תמלול, הגהה, עריכה לשונית, קופירייטינג, הקלדה והזנת נתונים, כתיבת SEO, שכתוב מסמכים ועוד (ועוד).

מעוניינים בהצעת מחיר מהירה? העלו את הקובץ ורשמו את אופי השירות הנדרש. אנחנו נטפל בשאר

קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   למה תרגו?

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   ללא עיגולי פינות: אנחנו פדנטיים ואנחנו גאים בזה. התוכן יטופל בידי מומחים מקצועיים, בקרת איכות קפדנית תבטיח קבלת מסמך ומדויק

   תמחור הוגן

   תמחור הוגן

   אנחנו מעניקים טיפול מקצועי ומסור ומספקים מגוון שירותי תרגום משלימים והכל תוך מקצועיות שאינה מתפשרת ובמחיר ידידותי במיוחד למשתמש/ת

   טיפול זריז

   טיפול זריז

   בתרגו אנחנו פועלים ללא לאות כדי שתמיד תהיו מוכנים בזמן. התהליך היעיל שלנו מאפשר לנו להבטיח תכנים מעולים בזמני ביצוע מהירים. מאד.

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   אנו מספקים שירותי תוכן מקצועי בכל השפות, לכל מטרה, פלטפורמה וקהל יעד. בחירת המילים הנכונה, אסטרטגיית הכתיבה הטקסטואלית והתמקדות במטרה יעבירו את המסר המזוקק ביותר לעיני הקוראים והצרכנים הפוטנציאליים. מסר ברור ונכון יעניק לכם הצלחה שיווקית, חיזוק תדמיתי, גידול ברווחים והרחבת קהל הלקוחות.

   כתיבת תוכן

   כתיבת דפי תוכן מכל הסוגים, כתיבת לאתרי  אינטרנט, כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים להנעת פעולה ומאמרים לקידום אתרים שיווקיים ואינפורמטיביים. אנו כותבים תוכן גם לאתרי בית לצורך אספקת מידע, שדרוג תוכן קיים ושתילת תכנים מקצועיים.

   מומחיות מיוחדת שלנו היא כתיבה לצורך קידום במנועי חיפוש (SEO), לא בכדי גוגל תבעה את המנוח Content is king כתיבת מאמרים לקידום זוהי אומנות, אנו כותבים מאמרים רבים לאתרי אינטרנט, המסייעים באופן משמעותי בקידום האתר אל ראש תוצאות החיפוש האורגניות. בשונה מאחרים ולמרות שאלו מאמרים "בשביל גוגל" אנו משקיעים באיכות הכתיבה, במחקר אודות מילות המפתח והתחומים עליהם אנחנו כותבים ובבקרת איכות כל מאמר שכן מאמרים אלו מייצגים את העסק שלך, ויש להם חשיבות רבה בתהליך תפיסת הלקוח את המותג ועל כך אנחנו לא מתפשרים.

   קופירייטינג

   קופירייטר טוב יודע להעביר רעיון מורכב במילים בודדות ולצוד את עיני הקורא בתוך שניות. לתרגו תרגומים צוות קופירייטרים מיומן בלכידת תשומת הלב. יצירת קונספט ושפה שיווקיים למוצר, תוך התמקדות בקהל היעד, במטרת הפרויקט ובמסרים העיקריים. חשיבה יצירתית להתאמת סלוגן, הגדרת ואפיון המותג וחידוד מסרים קיימים.

   שירותי עריכה לשונית, שכתוב והגהה

    

   טקסט מבולגן, לא קריא ולא ברור? מסמך המעביר מסר נכון אך רצוף בשגיאות כתיב התנסחות ופיסוק? שכתוב וארגון בליל מילים לכדי מסמך מקצועי, מוכר וייצוגי?                               אנו מבצעים עריכת טקסטים חדשים וקיימים בכל נושא, שינוי מבנה המערך הטקסטואלי ליצירת שפה חזותית אטרקטיבית, והגהת טקסטים לאיתור שגיאות דקדוק, תחביר ואיות. צוות המומחים של תרגו תרגומים עוברים על משפט, מילה ופסיק במטרה לספק לכם את הטקסט המושלם.

   שירותי הגהה: הטקסט תורגם, התוכן עבר עריכה והעיצוב הגרפי הושלם. כעת, נותר לבצע את השלב המכריע והמשמעותי ביותר כדי להעניק לתוצר (הכמעט) מוגמר טאצ' מושלם: הגהה. גם המתורגמנים, הקופירייטרים ואנשי התוכן המקצועיים והמנוסים ביותר עלולים לפספס אות, או פסיק שאינו במקומו, לכן, תרגו מספקת שירותי הגהה מקיפים הבודקים את איכות התוכן כדי לאתר טעויות הקלדה, שגיאות כתיב, סיכול אותיות, מיספור לא תקין וטעויות פיסוק, ולוודא את תקינות ויזואליות הטקסט גם מבחינת פונטים אחידים, כותרות מודגשות וסדר פסקאות נכון.

   שירותי עריכה לשונית: אין טקסט שלא נזקק לעריכה לשונית מקצועית. תמיד יש מה לשפר. העריכה מסייעת בהעברת מסרים באופן חלק, תוך תיקון וליטוש הטקסט הקיים. צוות העורכים שלנו מורכב מעורכים לשוניים ועורכי תוכן מקצועיים, יצירתיים, ממוקדים וקפדניים אשר מיומנים בעבודות עריכה עבור כל פלטפורמת מדיה, מסורתית ועדכנית. צוות העריכה שלנו ידאג לשינוי ושכתוב ניסוחים מסורבלים ובלתי מובנים, ירענן את אוצר המילים, ישמור על עיקרון רצף אחיד, יתקן שגיאות הנובעות מחזרה על משמעות המילים ויתאים את סגנון הכתיבה למטרת הטקסט ולקהל היעד.

   שירותי שכתוב: שירותי השכתוב שלנו מיועדים לאלו המעוניינים לרענן טקסטים קיימים ולעבד את סגנון התוכן כדי להתאים אותו מחדש לקהל היעד. משימת השכתוב הינה מורכבת, היא דורשת מחד ארגון וכתיבה מחדש של טקסט קיים, ומאידך שמירה על כוונת הרעיון המרכזי והדגש האישי של מחבר הטקסט.

   שירותי תמלול

    

   המתמללים והקלדנים המיומנים שלנו נבחרו לאחר סינון מחמיר במטרה להעניק ללקוחותינו מוצר מוגמר ברמה הגבוהה והאמינה ביותר. מלבד שירותי תמלול הכוללים את הקלדת החומרים ולאחר מכן ביצוע בקרת איכות בכדי לוודא שהטקסט מעביר את המסר של המדיה המקורית.  בנוסף, תרגו מתמחה בשירותי תמלול המשולבים עם תרגום כך שהטרחה שבחיפוש ספק שירות נוסף נחסכת מכם, ובנוסף ובהתאם גם העלות.

   שירותי הקלדה והזנת נתונים

   אנו מציעים שירותי קלדנות הכוללים הזנה והקלדת נתונים בכל פורמט והיקף עבודה. הקלדה של דוחות מקצועיים, אקדמיים, מחקריים, הזנת נתונים לקבצים וגיליונות אלקטרוניים, מערכות ניהול אינטרנטיות, אתרי אינטרנט ועוד. כל שירותי ההקלדה והזנת הנתונים מתבצעים על ידי צוות מיומן ועוברים בקרת איכות של מנהל עבודה אחראי במטרה לספק ללקוחות תוצר מושלם, אמין ומקצועי.

   בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התוכן שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.


   השפות שאנחנו דוברים
   צוות כתיבת התוכן
   צוות כתיבת התוכן

   צוות כתיבת התוכן של תרגו מורכב מאנשי מקצוע מיומנים בתחום הפרסום והשיווק, קופירייטרים וכותבי תוכן שיווקי בעלי ניסיון בעולם האינטנרט וזירת הפרינט.

   המומחים שלנו ייצרו עבורכם תכנים אטרקטיביים, מרשימים ומניעים לפעולה תוך התאמה אישית לקהל היעד שלכם. שירותי תרגום שאנו מספקים למגוון השפות ישלימו את השירות ויהפכו את המסרים לבין לאומיים ויעילים פי כמה וכמה.

   כל איש תוכן בצוות שלנו הוא בעל השכלה רלוונטית בתחום עליו הוא מתבקש לכתוב.
   עם תרגו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתוכלו לכתוב הכל.

   לשגר ולשכוח
   לשגר ולשכוח

   "החיים קצרים וזהו פשע לאבד זמן", אומר הסופר הצרפתי הנודע אלבר קאמי. כחובבי תרבות צרפת בכלל, וכמי שאמונים על שמירת האינטרסים של לקוחותינו בפרט, אנחנו עובדים מהר.

   אנחנו עובדים מהר מתוך עיקרון וכביטוי של מיומנות שנבנתה בשנים ארוכות של ניסיון על גבי הכשרה ייעודית. זמני התרגום שלנו הם מהמובילים בתעשייה, וזמני התגובה לבקשות להצעת מחיר מהירים כבזק.

   עם תרגו תמיד תהיו מוכנים בזמן.

   שילוב מנצח של שירותי תמלול ותרגום
   שילוב מנצח של שירותי תמלול ותרגום

   תרגו מספקת שירות מיוחד הכולל תמלול עם תרגום. אין צורך לשלם למתמלל ולאחר מכן למתרגם, האפקט המנצח של שילוב התמלול עם התרגום שלנו יחסוך לכם סכום כסף משמעותי.

   זקוקים לתמלול בערבית? מעוניינים בתמלול מאנגלית גם לרוסית וגם לפולנית? יש לכם הרצאה מוקלטת בספרדית ואתם רוצים את התוכן מוקלד בעברית?

   לא משנה באיזו שפה זה נאמר. אנחנו נכתוב את זה בשפה שתבינו. כי אנחנו תרגו וזו השפה שלנו.

   תחומים שאנחנו מכסים
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים