תרגום אתרי אינטרנט

מתרגמים לכם/ן הצלחה בין לאומית: בין אם אתר תדמיתי או אתר מכירתי, אנו נתרגם אותו למגוון רחב של שפות, עם דגש על לוקליזציה, העברת מסרים מדוייקת ובקרת איכות מקצועית.
זו המומחיות שלנו.


מעוניינים בהצעת מחיר מהירה? שלחו לנו את כתובת האתר שאתם מבקשים לתרגם. אנחנו נטפל בשאר


קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   למה לתרגם אתרים עם תרגו?

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   ללא עיגולי פינות: אנחנו פדנטיים ואנחנו גאים בזה. התרגום יטופל בידי מתרגמים עם ניסיון והתמחות בתרגום אתרים וכאן עבודתנו אינה מסתיימת - אנחנו נבצע בדיקה נוספת לאחר שתטמיעו את התוכן באתר שלכם. ההצלחה שלכם חשובה לנו

   מגוון שפות

   מגוון שפות

   אנו מתמחים בביצוע פרויקטים רב לשוניים לאתרי אינטרנט ופלטפורמות שונות. אנו מתעכבים על כל פרט ופרט ומדייקים בטיפול בכל מילה בתכנים של לקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

   טיפול זריז

   טיפול זריז

   בתרגו אנחנו פועלים ללא לאות כדי שתמיד תהיו מוכנים בזמן. התהליך היעיל שלנו מאפשר לנו להבטיח תוצרי תרגום בזמני ביצוע מהירים. מאד וללא פגיעה באיכות התוצרים המתורגמים. הצוות שלנו ערוך לקבל חומרים לתרגום תמיד. נסו אותנו.

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   שוק עולמי של 40 מיליארד דולר בשנה; מעל 300,000 מתרגמים מקצועיים; הדרישה לתרגום מקצועי בכל העולם הולכת וגוברת. וגם: מהו חוק 15 השניות, ומיהו הירונימוס הקדוש?

   בניגוד לרושם שעלולים ליצור תרגומי המכונה, הביקוש לתרגום מקצועי נמצאת בעליה מתמדת. שוק התרגום המקצועי נמדד בעשרות מיליארדי דולרים בשנה, והוא מעסיק מאות אלפי מתרגמים מקצועיים. החשיפה המוגברת לתוכן איכותי בשפות שונות מעלה את הציפיות והדרישות של קהל הגולשים והמשתמשים בכל הקשור לשפה.

   שלא כמו לפני עשור או שניים, הגולשים של ימינו אינם סלחנים ואינם סבלניים במיוחד: על פי הערכות מומחים לתחום, לדף האינטרנט הממוצע יש 15 שניות לעניין ולמשוך את הגולש. אם בפרק הזמן הזה הדף לא מצליח לפגוע בתחומי העניין של הגולש או למשוך אותו באמצעות הצעה אטרקטיבית או נועזות קריאטיבית, הוא ינטוש את הדף.

   כשאתם בוחרים בתרגו לתרגום אתר האינטרנט שלכם, אתם קודם כל בוחרים תרגום מקצועי. כשאתם בוחרים תרגו אתם יכולים להיות בטוחים שחלון הראווה הוירטואלי שלכם נמצא בידיים מקצועיות.
   המתרגמים שלנו, אשר מתרגמים רק שפות שהם מדברים כשפת אם, ידאגו שלאורך ולרוחב אתר האינטרנט שלכם תישמר לא רק הרמה הלשונית והדקדוקית הגבוהה, אלא גם השפה האחידה של
   המותג.

   מומחיות מיוחדת בתרגום אתרים לצורך SEO

   אנחנו נשמור גם על מילות המפתח בתוכן שלכם, ועל המבנה שימקסם את החשיפה למנוע החיפוש של גוגל. באופן הזה תוכלו לראות כניסות לאתר החדש שלכם בשפה זרה באופן כמעט מיידי.
   חשוב לזכור: רמת התוכן הכוללת, הלוקחת בחשבון שפה, זרימה, רהיטות, אוצר מילים נכון ועניין, יוצרת עבור הגולשים את החוויה השלמה שתגרום להם לחזור ולבקר או להפוך ללקוחות שלכם. מהסיבה הזו תוכן המתורגם לשפה זרה צריך לעבור לא רק תרגום יבש וטכני אלא לוקליזציה, כלומר עיבוד תרבותי הנעשה בידי מתרגם מקצועי המתמחה ברזי התרגום ובסביבה התרבותית והעסקית הרלבנטית.

   לצד מקצוענות בתרגום, הבנה תאורטית וניסיון מעשי רחב יריעה, תמצאו בתרגו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות.

   ומיהו הירונימוס הקדוש? אחד מאבות הכנסיה הנוצרית, שחי במאה החמישית ותרגם את התנך והברית החדשה ללטינית, והוכרז אחר מותו לקדוש ולפטרון המתרגמים.


   אתרי אינטרנט הפכו פופולאריים מאוד בשנים האחרונות. עסקים רבים החליטו להשקיע בבניית אתר אינטרנט פרטי של…

   קרא עוד

   אם אתם חיים בעולם שלנו, וודאי גם אתם חשים  שעידן התקשורת הכתובה המסורתית עומד להגיע לקיצו.…

   קרא עוד

   מטרת העל במנוע החיפוש של גוגל היא להביא לכם תוצאות טובות. אתם המוצר שנמכר למפרסמים…

   קרא עוד
   השפות שאנחנו דוברים
   התמחות מיוחדת בשפת האינטרנט במגוון שפות
   התמחות מיוחדת בשפת האינטרנט במגוון שפות

   בתרגו ההסתכלות שלנו היא תמיד רוחבית: כשאנחנו מתרגמים עבורכם אתר לשפה מסוימת, אנחנו מכינים את התשתית לתרגום לשפות נוספות, בקלות ובמהירות.

   המומחיות רבת השנים שלנו בניהול פרויקטים רב לשוניים, על המורכבות של שמירת תוכן מעודכן בכל בכמה שפות במקביל (לעיתים בעשרות שפות) היא נכס עבור כל עסק השואף לפרוש כנפיים לשווקים חדשים. אם אתם רק עושים את צעדיכם הראשונים בשוק זר, אנחנו נעניק לכם את התשתית לצמיחה עתידית, ונדאג שהתוכן שלכם יהיה לא רק מעולה, אלא מוכן כפלטפורמה גמישה לגדילה והתפתחות, עם רמה מושלמת של מִדְרָגִיּוֹת (המונח העברי ל scalability).

   השוק העולמי מחכה לכם
   השוק העולמי מחכה לכם

   עם שירותי התרגום המהירים והמעולים של תרגו אתם יכולים להפוך את השירותים והמוצרים שלכם זמינים לכל שוק שתבחרו תוך ימים עד שבועות. בעידן הווירטואלי והגלובלי שאנחנו חיים בו, שיווק בשפה זרה ופניה לקהל חדש הם מכפילי הצלחה אדירים.

   עסקים שכבר מתנהלים בכמה שפות ימצאו אותנו מוכנים להטמעה ופעולה מידיות. מהיום הראשון.

   אל תסתפקו בשוק אחד למוצרים ולשירותים המעולים שלכם. תרגו כאן כדי לפתוח עבורכם את הדלת לכל שפה שתרצו, ולכל ההזדמנויות שעבודה מול קהל חדש מאפשרת.

   שירות שבונה הצלחה
   שירות שבונה הצלחה

   אנחנו מאמינים בשותפות. עבורנו הלקוחות הם לא רק לקוחות, אלא מי שאנחנו רוצים ופועלים למען הצלחתם, מתוך ראיה שהיא גם הצלחתנו.

   בתרגו תמצאו אותנו זמינים, קשובים ונכונים לסייע תמיד. לפני, במהלך ואחרי פרויקט משותף. הדרך שבה אנחנו מעניקים שירות היא חלק אינטגרלי מהפילוסופיה שלנו להצלחה כבר יותר מעשור, וזה פשוט עובד.

   עם תרגו לצדכם תוכלו להיות בשקט אמיתי שכל עניני התרגום שלכם מטופלים היטב, ושכל פניה אלינו תיענה ברצינות, ביסודיות ובמהירות וגם עם חיוך.

   תחומים שאנחנו מכסים
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים