תו אמון
הציבור

תרגום קורות חיים איכותי הוא החלון שלכם לעולם התעסוקה. אנחנו כאן כדי שהוא יבריק

תרגום קורות חיים מקצועי, תוך 24 שעות, בידי מתרגמים מקצועיים שיעניקו לקורות החיים שלכם שילוב מנצח של שפה מדויקת, מבנה מהודק וקריאות מכסימלית.

העלו את קובץ קורות החיים שלכם, קבלו הצעת מחיר מהירה וסמכו עלינו שנתרגם לכם הצלחה

קבלו הצעת מחיר מיידית


file

תרגום קורות חיים לאנגלית ולשפות נוספות עם תרגו

תוצר מעולה

תוצר מעולה

ללא עיגולי פינות, ללא קיצורי דרך: הקריירה שלכם תלויה בהגשת קורות חיים מהוקצעים. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר הקיימת בשוק היום. אנחנו פדנטיים ואנחנו גאים בזה

תמחור הוגן

תמחור הוגן

קורות החיים שלכם יהיו מתורגמים ברמה המקצועית ביותר, ללא פשרות. אנו דוגלים בגישה של בניית קשרים לטווח הארוך עם לקוחותינו, על כן התמחור שלנו יהיה הוגן ומשתלם

זמני אספקה מגה-מהירים

זמני אספקה מגה-מהירים

צריכים להספיק להגיש מועמדות למשרה חלומית שנפתחה פתאום? בתרגו קורות חיים מתורגמים בזמן מהיר במיוחד: מהיום למחר. לפעמים אפילו עוד באותו יום. נסו אותנו

שירות מעולה. תמיד

שירות מעולה. תמיד

אנחנו מתרגמים את קורות החיים של הלקוחות שלנו מתוך מטרה אחת: לראות אתכם מתקבלים לעבודת החלומות שלכם. ושלכן. אנחנו כאן כדי שתראו במיטבכם, בכל שפה.

תרגום קורות חיים

תרגום קורות חיים לאנגלית הוא מצרך חיוני בכפר התעסוקה הגלובלי של ימינו.

המיקום הפיזי הפך זניח כבר מזמן ביחס לכישוריו של העובד, ואפשר לעבוד במשרה מלאה מבלגיה בעוד הבוס נמצא פיזית בסן פרנסיסקו ומעבר לכך, חברות בינלאומיות רבות פועלות בכל מדינה, דרישה להעברה תרגום קורות חיים באנגלית, היא עניין שגרתי מאוד בפרט כשמדובר במשרות בתחום ההייטק (אנשי הייטק? לחצו כאן:  תרגום קורות חיים להייטק).

כך או אחרת, כשמגישים קורות חיים מתורגמים, יש חשיבות עילאית להקפדה על הז'רגון המקצועי של שפת היעד ("לוקליזציה"). ידע מקצועי רלוונטי של המתרגם, כמובן, חשוב מאוד: גם בארצות שדוברות את אותה שפה ישנם הבדלים לשוניים בין תחומי עיסוק חופפים לגמרי.

טיפים חשובים בטרם ביצוע תרגום קורות החיים שלכם:

יש מקום ליצירתיות גם במסמכים כמו קורות חיים, אך למי שרוצים ללכת על בטוח (אנחנו ממליצים בכל מקרה של ספק) המבנה המקובל הוא: פרטים אישיים, לאחר מכן פרופיל/תקציר עם פירוט הכישורים העיקריים (חלק לבחירה), פירוט ניסיון תעסוקתי, השכלה ושירות צבאי. לבסוף יש לציין שפות מדוברות והיכרות עם תוכנות מחשב.

יש להימנע מחזרות מיותרות ולאחד פריטי מידע דומים לסעיף אחד מרכזי.

הטון בקורות החיים צריך להיות ניטרלי. ללא קלישאות ("התמודדתי עם סביבת עבודה דינמית") וסופרלטיבים ("הייתי מנהל שיווק מדהים. הכי מדהים אי פעם").

הימנעו מאמירת המובן מאליו ותנו להישגים שלכם לדבר בעד עצמם.

טרמינולוגיה היא עניין קריטי. המילה "רכש", למשל, שהיא מילה אחת בעברית, מיתרגמת לפחות לארבע מילים באנגלית, בהתאם להקשר המקצועי הספציפי. כשמדובר בציוד רכש הוא procurement. בעולם המדיה רכש הוא media buying. רכישת עסקים או חברות מתורגמת כ acquisition. לבסוף, רכש במובן כללי (למשל רכש מוצרים עבור מלאי של חנות) הוא purchasing.

התרגום אינו זהה לחלוטין למקור ואיננו תרגום מילולי. תרגום טוב של קורות חיים באנגלית נכתב על בסיס התוכן הכתוב במקור, תוך התאמות ושינויים נדרשים מבחינת מבנה ושפה.

הרבה מאד ידע וניסיון צריך בכדי להגיש קורות חיים איכותיים באנגלית (או בכל שפה אחרת), כאן אנחנו נכנסים לתמונה

בתרגו תמצאו מענה מושלם לתרגום קורות החיים שלכם. המתרגמים המקצועיים שלנו מתמחים בתחומים השונים ומוקצים למשימה על פי אופי העיסוק של הלקוח, דבר המבטיח שימוש בטרמינולוגיה המתאימה ביותר ולכידת תשומת לב של כל עין מקצועית שתקרא אתכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות.

כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.


הרשת החברתית לינקדאין (Linkedin) שהוקמה ב-2003 הפכה בשנים האחרונות לפלטפורמה המובילה בעולם לגיוס עובדים. מלבד…

קרא עוד

רואי חשבון? אנשי פיננסיים? זה המקום עבורכם. במאמר זה תוכלו להתרשם מהמומחיות המיוחדת שלנו

קרא עוד

אנשי מכירות? פיתוח עסקי? בואו להתרשם מהיכולות שלנו בתרגום קורות החיים שלכם

קרא עוד

איך מתמודדים עם הצורך להשתמש במעט מילים בכדי לתאר אופי ויכולות מרשימות?

קרא עוד

הבחירה במתרגם לצורך תרגום קו"ח זו היא החלטה שכולה לשנות גורל. אמירה דרמטית? יכול להיות,…

קרא עוד

הכלכלה הגלובלית הולכת ומטשטשת את הגבולות ומגמות כמו העברת מפעלים, מיקור חוץ והחצנת עלויות הופכת…

קרא עוד
השפות שאנחנו דוברים
מומחיות מיוחדת בתרגום קורות חיים
מומחיות מיוחדת בתרגום קורות חיים

קורות חיים הם ז'אנר תוכן ייחודי משל עצמו, שכן הם מצויים על התפר שבין האישי למקצועי. מבחינת השפה שלהם, קורות החיים צריכים להיות פורמליים אך ידידותיים לקריאה ומובנים מאוד.

לקורות החיים מוקדש לעיתים פרק זמן קצר ביותר של בחינה ראשונית. אנחנו מודעים לחשיבות הקריטית של איכות קורות החיים המתורגמים שלכם, ורואים בתצוגה משכנעת של מלוא היכולות והאיכויות שלכם כשליחות שלנו.

כמה זמן התרגום ייקח?
כמה זמן התרגום ייקח?

עבור רוב הלקוחות שלנו, קורות החיים מתורגמים ומוכנים כבר למחרת אישור הצעת המחיר שלנו. לפעמים אנחנו מצליחים לספק תרגום מהיר אפילו יותר, כבר באותו היום.

עם ניסיון של מעל עשור בתרגום התחום הספציפי הזה, אנחנו מודעים היטב להשלכות הקריטיות של הגשת תרגום מהירה, אנו גאים להעיד שעזרנו ללא מעט לקוחות להשיג את משרת חלומותיהם עקב ההתגייסות שלנו לשליחת התרגום כבר בתוך כמה שעות.

מבלי להתפשר על איכות.

איכות קורות החיים שלכם קריטית
איכות קורות החיים שלכם קריטית

בכל הנוגע לתרגום אנחנו מאמינים בכלל פשוט: אם המסמך נקרא ומרגיש כמו תרגום, עבודת התרגום אינה מוצלחת.

כשמדובר בקורות חיים יש חשיבות מיוחדת לתוצר מוקפד ומדויק: תיאור שגוי של הניסיון המקצועי שלכם, שימוש במונחים שגויים, חוסר סדר ורשלנות עלולים להזיק משמעותית לסיכויי ההזמנה לראיון.

כשאתם מתרגמים את קורות החיים שלכם עם תרגו אתם יכולים להיות שקטים לגמרי שהרושם הראשוני שתותירו יהיה מצוין. השקט הזה ישאיר לכם יותר פנאי ואנרגיה להתכונן בריכוז הדרוש למציאת העבודה הבאה.

תחומים שאנחנו מכסים
men-with-line
men-with-line
מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
1
צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2
צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3
צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים