תרגום לפולנית

כשמדובר בתרגום לפולנית, יש צורך במומחה לתרגום.
בתרגו, הפעילה למעלה מעשור בשוק הישראלי והאירופי, צוות מומחים לתרגום לפולנית, עם ניסיון נרחב בתרגום תכנים מסחריים, משפטיים, אישיים ואחרים, לשפה הפולנית.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות לתרגום לפולנית מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

תרגו - שפת אם, בכל שפה. גם בפולנית.


קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   למה לבצע תרגום לפולנית עם תרגו?

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   מומחי התרגום לפולנית שלנו הינם מתורגמנים בעלי ידע ניסיון ואהבה רבה למקצוע. התוצאה: מסמך בפולנית שמרגיש לכל דובר שפה כאילו נכתב כך מלכתחילה

   איכות ומחיר

   איכות ומחיר

   אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

   לוחות זמנים מרשימים

   לוחות זמנים מרשימים

   השירותים שלכם חייבים להלום את זמני השוק הבינ"ל. אנחנו שמחים להעמיד את היכולות המרשימות שלנו לרשותכם, למתן לוחות זמנים מהירים ביותר לביצוע כל משימה.

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

   חמישים מליון דוברי פולנית חיים בעולם והמספר הולך וגדל. אחת הסיבות לכך היא שפולין נחשבת כמדינה אחידה מבחינת כמות דוברי השפה שבה. לא פחות מתשעים ושמונה אחוזים מתושבי פולין מדברים פולנית כשפה ראשונה.

   הקשר הישראלי פולני

   היזמים הישראלים פעילים מאד בפולין מבחינה עסקית, הם מצויים היטב בתחומי הנדל"ן, המימון, היי-טק, החקלאות, הפיננסים, ועוד. למעשה היקף הייצוא לפולין מסתכם בכשני מליארד דולר בשנה ועל כן שירותי תרגום לפולנית מבוקשים מאד בארץ, למרות כל זאת, ועל אף שכלכלת פולין הולכת ומתחזקת, מחסום השפה עם פולנים היא בעיה מוכרת בעולם העסקי הבין לאומי, זאת לאור העובדה שמעט מאד פולנים מדברים אנגלית. אז אומנם בתחומי ההייטק האנגלית נפוצה יותר, אבל אין איש עסקים ישראלי שעושה עסקים בפולין ולא נעזר בחברת תרגום מקצועית המלווה אותו עם תרגומים מפולנית לעברית על מנת לסייע לו להבין את עמדת השותפים.

   אולי לא ידעת על פולנית ש…

   פולנית היא שפה סלאבית מערבית ממשפחת השפות ההודו-אירופיות. היא קרובה מאד לשפות: צ'כית, סלובקית וסרבית. למרות הדמיון בין פולנית לשפות של המדינות השוכנות בדרום ובמזרח, למילים רבות שנשמעות דומה יש למעשה משמעות שונה לחלוטין בפולנית. לדוגמה, למילה "frajer" ("אדם נאיבי") אין קשר לאותה מילה בצ'כית שמשמעותה "בחור נאה" או "בן-זוג". הבדלים מסוג זה קיימים אפילו בין פולנית לאנגלית (שאינה שפה סלאבית), לדוגמה, המילה "ordinary" ("רגיל") נשמעת דומה למילה "ordynarny", שפירושה בפולנית "גס/וולגרי".

   על מנת לבצע תרגום לפולנית של מסמכים שונים, דיבור שוטף בשפות בשתי השפות אינו מספיק. תרגום לפולנית ובכלל הוא הרבה מעבר להמרה מילונית של משפטים.

   ההבדל האמיתי בין תרגום שנקבל בגוגל טרנסלייט למגע האנושי שהופך תרגום איכותי למה שהנו, היא באמצעות היכרות עם עולם מונחים רחב יריעה, מושגים משפטיים, מטבעות לשון וסלנג שיגרום לטקסט להרגיש טבעי והיכרות עם מושגים משפטיים בשתי השפות על מנת לבצע המרה קרובה ככל האפשר למקור.

   לכן, כל פרויקט תרגום לפולנית שאנו מקבלים, עובר דרך מתרגמים הדואגים להתעדכן באופן תדיר בעולמות התוכן בהם הם מתרגמים כדי שכל מסמך שלך שיעבור לרשויות הפולניות יובן בדיוק בצורה בה נדרש שהוא יובן.


   זקוקים לשירותי תרגום בכל שפה שהיא? במאמר זה נסביר את היתרונות העיקריים של חברת תרגום…

   קרא עוד

   תרגום לפולנית – לא מה שסבתא סיפרה לנו סבתא שלי היתה זורקת לנו מדי פעם פתגם…

   קרא עוד
   מה אנחנו מתרגמים לפולנית?
   מה אנחנו מתרגמים לפולנית?

   ברמה המעשית, אנחנו מתרגמים הכל: מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, מסמכים טכניים מורכבים, תפריטים תמלולי שיחות וישיבות ועוד (ועוד).

   אנו שמחים להציע גם שירותי תרגום נוטריוני לפולנית, שירות מבוקש מאד בישראל עקב שורשיהם של אזרחים רבים בפולין ובסביבתה, על כן עולה הצורך לאישרורים של מסמכים רשמיים כאלו ואחרים לעיתים תכופות (תעודות לידה, צוואות, יפויי כוח, הוכחת בעלות על קרקעות ועוד ועוד)

   לשגר ולשכוח
   לשגר ולשכוח

   זקוקים בדחיפות לתרגום מסמך לפולנית?
   זהו עיקרון חשוב מאד ומאפיין חמישים אחוז מהלקוחות שלנו. "לא משנה כמה יעלה, תתרגמו לי את זה כמה שיותר מהר".

   מכיוון שאנחנו צופים בשוק משתנה ומתפתח לאורך העשור האחרון, הצלחנו לפתח מערך מתורגמנים מומחים המחוייבים לעבוד איתנו במהירות הנדרשת.

   אנו מצליחים לייצר רשת מהירה המסתרגת לאורכו ולרוחבו של כדור הארץ של מתרגמים שזמני הביצוע שלהם מרשימים מאד, בפרט כי זה לעולם לא בא על חשבון איכות התוצר המתורגם.

   נסו אותנו, אנו נכונים לכל משימת תרגום

   עובדות על השפה הפולנית
   עובדות על השפה הפולנית

   היא החלה להופיע במאה ה-12 ונכתב באלפבית לטיני

   המילה הארוכה ביותר בפולנית היא dziewięćsetdziewięćdziesięciodziewięcionarodowościowego - 54 אותיות שמתורגמות ל"תשע מאות תשעים ותשע לאומים"

   אם תחליטו לשנס מותניים וללמוד פולנית תקבלו שפות מערביות-סלביות אחרות כמעט בחינם על הדרך: צ'כית, סלובקית וסרבית הן שפות אחיות ואם זה לא משכנע מספיק אז תקבלו בוסט רציני לכל שפה סלבית אחרת: בלרוסית, בוסנית, בולגרית, קרואטית, מקדונית, רוסית, סלובנית, סרבית ואוקראינית

   תחומים שאנחנו מכסים
   המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה
   חייגו אלינו
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים