זקוקים לתרגום טכני מקצועי?

כשאתם זקוקים לתרגום טכני אתם רוצים את הטוב ביותר: מיומנות מקצועית מוכחת, אחריות וביצוע מהיר. עם תרגו אתם יכולים להיות רגועים: התרגום שלנו יציג אתכם במיטבכם.

מעוניינים בהצעת מחיר מהירה? העלו את הקובץ שאתם מבקשים לתרגם. אנחנו נטפל בשאר

קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   תרגום טכני עם תרגו - מכל הסיבות הנכונות:

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   ללא עיגולי פינות: אנחנו פדנטיים ואנחנו גאים בזה. התרגום יטופל בידי מתרגמים עם ניסיון והתמחות בנישות טכניות ספציפיות, בקרת איכות קפדנית תבטיח קבלת מסמך ברור ומדויק.

   מגוון שפות

   מגוון שפות

   מדריכים למשתמש, תוויות, הוראות שימוש והפעלה, רשימות מרכיבים ואזהרות - אנחנו מתרגמים חומרים טכניים מכל סוג שהוא למגוון נרחב מאד של שפות.

   טיפול זריז

   טיפול זריז

   בתרגו אנחנו פועלים ללא לאות כדי שתמיד תהיו מוכנים בזמן. התהליך היעיל שלנו מאפשר לנו להבטיח תרגומים טכניים בזמני ביצוע מהירים. מאד. נסו אותנו

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   התרגום הטכני נחשב לתחום הקפדני והקשה ביותר לביצוע.

   מעבר להכרת לקסיקון המונחים הטכניים של הענף אותו יש לתרגם, מתרגמים טכניים חייבים להיות בקיאים ברמת שפת אם, בשתי שפות טכניות: בשפת המקור ובשפת היעד של המסמך אליו הם נדרשים. מתרגם שיתרגם מסמך בתחום הנדסת המכונות לדוגמה, צריך להכיר את מינוחיו המקצועיים ואת האופן בו  מקובל להתנסח בתחום שכן לעיתים, מונח או ביטוי שאנו מכירים את פרשנותו, יכול להיות בעל פרשנות שונה לחלוטין כאשר הוא קשור לתחום טכני שאינו שגור בשפה היומיומית.

   יתרה מכך, לעתים ישנם הבדלים מהותיים בשמות מוצרים: חלקי חילוף של רכבים לדוגמה משתנים ממדינה למדינה וחשוב שהמתרגם ידע לעשות התאמה מושלמת בתהליך התרגום.

   טיפ חשוב: אם עליכם לבצע תרגום טכני, מומלץ מאד לספק במקביל לתרגום מילון מושגים עם ביטויים ומונחים רלוונטיים כך שבתהליך התרגום המתרגמים שלנו יוכלו לבצע התאמה מוחלטת ולשמר אחידות סמנטית עם תכני הלקוח.


   עבור עסקים וארגונים המבקשים לפנות לתרגם מסמכים טכניים, האתגר המרכזי הוא יציקת התוכן והזהות של שפת המקור לתוך טקסט טכני מהודק באופן שיהיה טבעי לקהל היעד. מכאן נובע הצורך בתרגום מקצועי, מהימן ומיודע.

   כאן תרגו נכנסים לתמונה.

   בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התרגום שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.


   בתחילת המאה ה-20, היה הישוב היהודי בארץ ישראל מלא לא רק בביצות, אלא גם בשפות. כובשים…

   קרא עוד

   כמה מילים על דה סוסיר ועל צילה המורה ללשון מערכת היחסים בין משמעותה של מילה לבין…

   קרא עוד

   למלאכת התרגום נלווית התמודדות עם מילים וביטויים שאין להם מקבילה בשפת היעד. תרגום ככלל הוא מלאכה…

   קרא עוד
   השפות שאנחנו דוברים
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים