זקוקים לתרגום טכני מקצועי?

כשאתם זקוקים לתרגום טכני אתם רוצים את הטוב ביותר: מיומנות מקצועית מוכחת, אחריות וביצוע מהיר. עם תרגו אתם יכולים להיות רגועים: התרגום שלנו יציג אתכם במיטבכם.

מעוניינים בהצעת מחיר מהירה? העלו את הקובץ שאתם מבקשים לתרגם. אנחנו נטפל בשאר

קבלו הצעת מחיר מיידית

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

למה לבצע תרגומים טכנים עם תרגו?

תוצר מעולה

תוצר מעולה

ללא עיגולי פינות: אנחנו פדנטיים ואנחנו גאים בזה. התרגום יטופל בידי מתרגמים עם ניסיון והתמחות בנישות טכניות ספציפיות, בקרת איכות קפדנית תבטיח קבלת מסמך ברור ומדויק.

מגוון שפות

מגוון שפות

מדריכים למשתמש, תוויות, הוראות שימוש והפעלה, רשימות מרכיבים ואזהרות - אנחנו מתרגמים חומרים טכניים מכל סוג שהוא למגוון נרחב מאד של שפות.

טיפול זריז

טיפול זריז

בתרגו אנחנו פועלים ללא לאות כדי שתמיד תהיו מוכנים בזמן. התהליך היעיל שלנו מאפשר לנו להבטיח תרגומים טכניים בזמני ביצוע מהירים. מאד. נסו אותנו

שירות מעולה. תמיד

שירות מעולה. תמיד

תרגום טכני

התרגום הטכני נחשב לתחום הקפדני והקשה ביותר לביצוע.

מעבר להכרת לקסיקון המונחים הטכניים של הענף אותו יש לתרגם, מתרגמים טכניים חייבים להיות בקיאים ברמת שפת אם, בשתי שפות טכניות: בשפת המקור ובשפת היעד של המסמך אליו הם נדרשים. מתרגם שיתרגם מסמך בתחום הנדסת המכונות לדוגמה, צריך להכיר את מינוחיו המקצועיים ואת האופן בו  מקובל להתנסח בתחום שכן לעיתים, מונח או ביטוי שאנו מכירים את פרשנותו, יכול להיות בעל פרשנות שונה לחלוטין כאשר הוא קשור לתחום טכני שאינו שגור בשפה היומיומית.

יתרה מכך, לעתים ישנם הבדלים מהותיים בשמות מוצרים: חלקי חילוף של רכבים לדוגמה משתנים ממדינה למדינה וחשוב שהמתרגם ידע לעשות התאמה מושלמת בתהליך התרגום.

טיפ חשוב: אם עליכם לבצע תרגום טכני, מומלץ מאד לספק במקביל לתרגום מילון מושגים עם ביטויים ומונחים רלוונטיים כך שבתהליך התרגום המתרגמים שלנו יוכלו לבצע התאמה מוחלטת ולשמר אחידות סמנטית עם תכני הלקוח.


עבור עסקים וארגונים המבקשים לפנות לתרגם מסמכים טכניים, האתגר המרכזי הוא יציקת התוכן והזהות של שפת המקור לתוך טקסט טכני מהודק באופן שיהיה טבעי לקהל היעד. מכאן נובע הצורך בתרגום מקצועי, מהימן ומיודע.

כאן תרגו נכנסים לתמונה.

בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התרגום שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.

קרא עוד


וועד הלשון והתסכול של דויד גרוסמן

בתחילת המאה ה-20, היה הישוב היהודי בארץ ישראל מלא לא רק בביצות, אלא גם בשפות. כובשים…

קרא עוד

איך עושה שפה?

כמה מילים על דה סוסיר ועל צילה המורה ללשון מערכת היחסים בין משמעותה של מילה לבין…

קרא עוד

שלא תלך לי לאיבוד בתרגום

למלאכת התרגום נלווית התמודדות עם מילים וביטויים שאין להם מקבילה בשפת היעד. תרגום ככלל הוא מלאכה…

קרא עוד

השפות שאנחנו דוברים

מה אנחנו מתרגמים?

מה אנחנו מתרגמים?

מדריכי משתמש וספרי הוראות, תוויות ואזהרות, מפרטים ודוחות: המומחים של תרגו יעניקו טיפול מלא ומושלם לכלל החומר הטכני הנדרש עבור משרדכם.

כל מתרגם טכני בצוות שלנו הוא בעל השכלה בתחום הטכני אותו הוא מתרגם, עם התמחויות ייעודיות בשפות ספציפיות. כשאתם בוחרים לתרגם עם תרגו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאצלנו תוכלו לתרגם הכל.

לשגר ולשכוח

לשגר ולשכוח

"החיים קצרים וזהו פשע לאבד זמן", אומר הסופר הצרפתי הנודע אלבר קאמי. כחובבי תרבות צרפת בכלל, וכמי שאמונים על שמירת האינטרסים של לקוחותינו בפרט, אנחנו עובדים מהר.

אנחנו עובדים מהר מתוך עיקרון וכביטוי של מיומנות שנבנתה בשנים ארוכות של ניסיון על גבי הכשרה ייעודית. זמני התרגום שלנו הם מהמובילים בתעשייה, וזמני התגובה לבקשות להצעת מחיר מהירים כבזק.

עם תרגו תמיד תהיו מוכנים בזמן.

מעבר חלק ומושלם בין שפות

מעבר חלק ומושלם בין שפות

בתרגו אנחנו נוהגים לומר: "אם זה מרגיש כמו תרגום, זה תרגום רע". הכלל הזה נכון לכל תרגום לא חושב מאיזה תחום או שדה. הכלל הזה נכון שבעתיים כשמדובר בתרגום טכני.

לצד הדיוק ישנו הצד המקצועי היצירתי של עבודת התרגום: הקפדה על עבודה נקיה ושפה קולחת ומובנת, כללי הדקדוק והעיצוב והנימה ההולמת לאופי העיסוק והפניה.

המתרגמים של תרגו מביאים את הטוב שבכל העולמות: ניסיון רב שנים בתרגום מקצועי וידיעת שפת המקור והיעד ברמת שפת אם.

תחומים שאנחנו מכסים

men-with-line
men-with-line

מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים

1

צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2

צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3

צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים