תרגום פיננסי ומסחר מקצועי

עם ניסיון רב, טכנולוגיה מתקדמת וצוות מומחי מסחר במעל חמישים שפות, תרגו היא הבחירה האולטימטיבית. יש לנו התמחות מיוחדת בניהול פרויקטים רב לשוניים לחומרי טריידינג תוך לוקליזציה, הקשר טקסטואלי ושמירה על שפת המותג, אנו נעניק למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה

מעוניינים בהצעת מחיר מהירה? שלחו לנו את התכנים שאתם מבקשים לתרגם. אנחנו נטפל בשאר


קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   למה לתרגם עם תרגו?

   שפה של מובילי דרך

   שפה של מובילי דרך

   מתרגמים מקצועיים, מנוסים ומשופשפים שיעניקו לתוכן שלכם איכות מלוטשת בכל שפה. כלומר: התוכן שלכם ירגיש כאילו נכתב במקור בשפת קהל היעד

   הרמוניה בין פלטפורמות

   הרמוניה בין פלטפורמות

   אנו מתמחים בביצוע פרויקטים רב לשוניים לאפליקציות ופלטפורמות שונות. המסרים שלכם, בכל השפות, יהיו מתואמים, אחידים, מנוהלים היטב ומותאמים לברנדינג שלכם

   תמורה ברורה להשקעה

   תמורה ברורה להשקעה

   שפה מוקפדת, תוכן חכם, מסר ברור – אלה מנועים חזקים להצלחה בכל שוק. השקעה בתרגום מקצועי, בתחום שאמון הוא קריטי בו, נושאת תשואה עצומה עבורכם

   אחריות שעושה שקט

   אחריות שעושה שקט

   יותר מעשר שנות ניסיון, זהו נכס אמיתי. את הידע המקצועי וכלי הניהול שרכשנו לאורך השנים אנחנו מעמידים לרשותכם, עם תמיכה ואחריות מלאות וקשב לצרכים המדויקים שלכם

   טריידינג ופורקס הם תחומים חמים, מהירים ותחרותיים. בעולם המסחר המקוון אסור למצמץ, ואסור לפספס הזדמנויות. ואין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני – רושם שמותירה בעיקר השפה שבה אתם בוחרים לתאר את השירותים שאתם מציעים, את התפיסה העסקית שלכם ואת הייחוד שלכם בזירה.

   תרגום מוקפד ומהודק הוא חלק בלתי נפרד מיכולת לעורר סקרנות ואמון, המיתרגמים בעצמם ללידים רלבנטיים.

   כמתרגמי הבית של חברת Plus500 בשנים האחרונות, צוות המתרגמים שלנו רכש התמחות ייחודית בתחומי הטריידינג והפורקס. מאות המונחים הספציפיים המיוחדים לשוק זה הם חלק מהז'רגון של המתרגמים הפיננסיים שלנו, היכרות שמאפשרת עבודה מידית ומהירה על המיזם שלכם, ללא צורך בעקומת למידה (מעבר לשפה הארגונית הייחודית לכם, שגם אותה נשמח לעזור לכם לגבש).

   מעבר למהירות הגבוהה המאפיינת את שוק המסחר המקוון בפורקס ומכשירים פינניסיים שונים, התוכן המוצג ללקוחות הקצה צריך לקחת בחשבון, ולשקף, היכרות והבנה עם התקנות הרגולטוריות התובעניות והמחמירות המאפיינות כל מדינה ואזור מסחר. ההשכלה הרלבנטית של המתרגמים שלנו והניסיון העצום שלנו בתחום תסייע למנוע טעויות גם בתחום הקריטי הזה: הם פשוט מדברים את השפה שלכם.

   מיזמי מסחר ופורקס, זקוקים לפתרונות תרגום ותוכן רחבים ומערכתיים, העוסקים הן בתוכן המגובש הקיים ותרגומו לשפות המבוקשות, והן בטיפול בצרכים שוטפים בתחום התרגום. אופיים הבינלאומי של מיזמים אלו מצריך לעיתים רבות ניהול תוכן בכמה שפות במקביל, תוך שמירה על יישור קו: כל התוכן, בכל השפות, צריך להיות לא רק רהוט ומושך, אלא גם מדויק הדדית.

   כבית לתרגום המתמחה הן בפורקס וטריידינג והן בניהול פרויקטים רב-לשוניים מורכבים, תרגו מציעה שירות שלם למיזמים בתחומים אלה. מתוך שילוב יכולות הזה, אנחנו מציעים שירות תרגום שלם לחברות פורקס וטריידינג, שעושה את הצמיחה לשווקים חדשים פשוטה, בטוחה וקלה.


   כמה מילים על דה סוסיר ועל צילה המורה ללשון מערכת היחסים בין משמעותה של מילה לבין…

   קרא עוד

   תרגומים, שמתבטאים ביכולת להמיר מלל משפה אחת לשפה אחרת, הם לכאורה כלי שאמור לחבר בין…

   קרא עוד

   בתחילת המאה ה-20, היה הישוב היהודי בארץ ישראל מלא לא רק בביצות, אלא גם בשפות. כובשים…

   קרא עוד
   השפות שאנחנו דוברים
   מתמחים בתרגום תוכן פיננסי
   מתמחים בתרגום תוכן פיננסי

   לתרגו ניסיון רב בתרגום מוצרים ושירותים בתחומי המסחר, הפורקס והטריידינג: המתרגמים שלנו מתאפיינים בהיכרות נרחבת עם אוצר המילים של המסחר הפיננסי, לצד ניסיון רב שנים כמתורגמנים מקצועיים.

   הניסיון והמקצועיות שלנו מאפשרים לנו להציע תרגום מהיר ואיכותי במיוחד של תוכן בתחומי הפורקס והטריידינג לשפות רבות ושונות, מבלי לאבד את המשמעות והדינמיות של התוכן המקורי, ותוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים.

   רצים בקצב שלכם
   רצים בקצב שלכם

   זמני התרגום שלנו הם מהמובילים בתעשייה. כשמדובר בלקוחות הטריידינג, בשוק שבו כל דקה חיונית, המהירות של תרגו היא נכס אמיתי. כזה שחברות שזה עתה מתחילות לעבוד מולנו לא מבינות איך לא היה להן עד כה וכמה שזה מפשט עבורם תהליכים.

   אנחנו מכירים את העבודה מול גופי הרגולציה בתחום, את האתגרים העומדים בפני מחלקות הציות יום יום וערוכים לספק מענה מהיר ומקיף במעל חמישים שפות.

   אתנו תמיד תהיו מוכנים בזמן.

   שירות שבא לקראתכם
   שירות שבא לקראתכם

   לנו בתרגו חשוב במיוחד שהלקוחות שלנו יצליחו להביא את האיכויות שלהם לשוק באופן מיטבי ולכן הנהגנו התנהלות ארגונית שחורטת שירות יעיל ותומך על דגלה.

   בכל מה שקשור לתחומי התרגום, אנחנו תמיד שם בשבילכם. זמינים להתייעצות, נכונים לסייע ולחשוב יחד על הפתרונות הטובים ביותר עבורכם וכמובן - לספק תרגומים מהירים ואיכותיים.

   בתרגו אנחנו רואים במתן שירות מוצלח נכס ארגוני חשוב. אנחנו מרגישים כחלק בלתי נפרד מהחברות להן אנחנו מספקים שירותים, או במילים אחרות - בכל פעם שתצטרכו אותנו, אנחנו נהיה שם.

   תחומים שאנחנו מכסים
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים