תרגום מפולנית לעברית מבצעים רק אצל המומחים של תרגו | מהיר, מקצועי, משתלם

שפת אם, בכל שפה.
גם בפולנית

זקוקים לתרגום מפולנית לעברית של מסמכים משפטיים או מסמכים? חומרים מסחריים או אחרים? תעודות ויומנים אישיים של יקירים?

בתרגו תמצאו מתורגמנים מומחים לשפה הפולנית, לצד שירות אדיב, מקצועי ומהיר, אנו שמחים לעמוד לרשותכם.

מעוניינים בהצעת מחיר מהירה ללא התחייבות? מלאו פרטים והעלו את הקובץ לתרגום

קבלו הצעת מחיר מיידית

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

תרגום מפולנית לעברית עם תרגו: מכל הסיבות הנכונות

תוצר מעולה

תוצר מעולה

ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר הקיימת בשוק. צוות מתרגמים מקצועי עם התמחויות ייעודיות ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

איכות ומחיר

איכות ומחיר

אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

זמני אספקה מגה-מהירים

זמני אספקה מגה-מהירים

קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

שירות מעולה. תמיד

שירות מעולה. תמיד

אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

תרגום מפולנית לעברית

פולנית היא שפה סלאבית מערבית ממשפת השפות ההודו-אירופיות. היא קרובה מאד לשפות: צ'כית, סלובקית וסרבית. הפולנית מדוברת בפי 50 מיליון דוברי פולנית בעולם, מתוכם 38 מיליון נמצאים בפולין ומהווים 98% מהאוכלוסייה, מה שהופך את פולין לאחת המדינות ההומוגניות ביותר באירופה מהבחינה הלשונית. קהילות פולניות גדולות מעבר לגבולות פולין נמצאות בארה"ב, קנדה, בריטניה, ישראל, ארגנטינה, ברזיל ובלרוס.

פולנית היא אחת השפות הקשות ביותר ללימוד בעולם. מעבר לכללי הדקדוק המורכבים שלהם והמערכת המגדרית המורכבת, האלפבית הפולני מבוסס על האותיות הרומיות. עם זאת, 9 מתוך 32 אותיות באלפבית הפולני לא קיימות בשום שפה אחרת – ą, ć, ę, ł, ñ ó, ś, ż, ż. בנוסף לאותיות אלה, בפולנית משתמשים בשילובים שונים של אותיות, כגון cz, ch, sz, rz, dz, dż ו- dź, היוצרים צלילים שחלקם לא פשוט לבטא אפילו עבור דוברי פולנית שפת אם.

עברית, פולנית ואיך זה קשור לתרגו

אנו מוקירים במיוחד את היכולת לסייע למשפחות רבות להנציח ולשמר את זכר יקיריהן עם תרגום מסמכים מפולנית לעברית כגון: מכתבים ישנים, גלויות, או יומנים הכתובים בכתב יד לא קל להבנה לעיתים. על כן, הקמנו בתרגו מחלקה מיוחדת המתעסקת בתרגומי הנצחה שכאלו ומכילה צוות מדהים של מתרגמים רגישים וסבלניים במיוחד המטפל בכל תכתובת שכזו עם תחושת שליחות.

פרט לכך, ולאור העובדה שבין ישראל ופולין מתקיימים קשרי מסחר ענפים, אנשי עסקים רבים שוכרים ליווי צמוד של חברת תרגום מקצועית המספקת שירותי תרגום מפולנית לעברית ולהפך, וזאת משום העובדה המצערת, שעל אף השתייכות פולין לגוש היורו, כמות דוברי האנגלית בפולין נמוכה מאד וכמעט בלתי אפשרי לקיים תקשורת (בפרט עסקית) שלא בשפתם. חברת תרגום מקצועית מספיק תסייע בשבירת הקרח ובכינון יחסי אמון ותקשורת חיובית בין היזם הישראלי לחברו הפולני.

פולנית אינה רק שפה, היא עולם שלם.

עבור עסקים וארגונים המבקשים לגייר חומרים הכתובים בפולנית לעברית, נובע הצורך בתרגום מקצועי, מהימן ומיודע, שיכולים להעניק רק דוברי פולנית ועברית כשפת אם שהם בעלי כישרון, ניסיון והכשרה ייעודית.

כאן תרגו נכנסים לתמונה.

בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התרגום שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.

קרא עוד


תרגום מפולנית לעברית

פולין מתפתחת בשנים האחרונות בקצב מסחרר, היא נחשבת היום מדינה מתפתחת בעלת פוטנציאל רב המנהלת כלכלה…

קרא עוד

איך עושה שפה?

כמה מילים על דה סוסיר ועל צילה המורה ללשון מערכת היחסים בין משמעותה של מילה לבין…

קרא עוד

וועד הלשון והתסכול של דויד גרוסמן

בתחילת המאה ה-20, היה הישוב היהודי בארץ ישראל מלא לא רק בביצות, אלא גם בשפות. כובשים…

קרא עוד
מה אנחנו מתרגמים מפולנית?

מה אנחנו מתרגמים מפולנית?

ברמה המעשית, אנחנו מספקים שירותי תרגום מפולנית לעברית ולהפך בכלל סוגי המסמכים: מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, מסמכים טכניים מורכבים, תמלולי שיחות וישיבות, תרגום נוטריוני מפולנית לעברית ועוד (ועוד).

הכלל הוא: אם זו צורה מוכרת ומקובלת של תקשורת ותכתובת, ועליכם לבצע להן תרגום מפולנית לאנגלית או לעברית - אנחנו מתרגמים את זה. ואם יש לכם ספק, פשוט תשאלו.

לשגר ולשכוח

לשגר ולשכוח

הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

קיבלתם מסמך בפולנית ואתם צריכים להבין מה כתוב בו. ומהר. אנחנו מבינים את זה, ומסייעים עם הצעת מחיר זריזה והוגנת.

הזמנתם את התרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

עובדות על השפה הפולנית

עובדות על השפה הפולנית

לא מעט מילים בפולנית הקשורות למטבח הושרשו בשפה האנגלית: bigos (תבשיל צייד פולני), killbasa (נקניק מעושן פיקנטי), paczki (סופגנייה עם ריבה) ו- pierogi (מעין תבשיל כופתאות)

המשפט המלא הראשון הידוע בפולנית מגיע מהספר: "Księga henrykowska" משנת 1270 ומתייחס לתיאור חיי היומיום באותה תקופה. הבעל אומר לאשתו: "Daj, ać ja pobruszę, poczywaj ty" (ואם מתרגמים מפולנית לעברית אז יוצא משהו כמו: "תירגע, היום אני אעשה את הכלים"). זוהי הוכחה חותכת כי שורשי השפה הפולנית הם פמיניסטים.
אהבנו

תחומים שאנחנו מכסים

המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה

חייגו אלינו
men-with-line
men-with-line

מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים

1

צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2

צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3

צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים