תרגום מרומנית לעברית מבצעים רק אצל המומחים של תרגו | מהיר, מקצועי, משתלם

שפת אם, בכל שפה.
גם ברומנית

זקוקים לתרגום מרומנית?
אנחנו בתרגו נשמח להעמיד לרשותכם מקצועני תרגום מנוסים, מענה מהיר ואדיב ואת כל הביטחון שמעניק מעלה מעשור של הצלחה מוכחת בשוק התרגום הישראלי והבינלאומי.

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות מלאו פרטים והעלו את הקובץ לתרגום. אנחנו נטפל בשאר

קבלו הצעת מחיר מיידית

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

למה לבצע תרגום מרומנית לעברית עם תרגו?

תוצר מעולה

תוצר מעולה

ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר הקיימת בשוק. צוות מתרגמים מקצועיים מרומנית לעברית ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

איכות ומחיר

איכות ומחיר

אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

זמני אספקה מגה-מהירים

זמני אספקה מגה-מהירים

קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

שירות מעולה. תמיד

שירות מעולה. תמיד

אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

תרגום מרומנית לעברית

רומנית שייכת למשפחת השפות הרומנטית. הוא מדבר על ידי 24 מיליון אנשים ברומניה ומולדובה. בנוסף, 4 מיליון אנשים מדברים על זה כשפתם השנייה. רומנית היא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי והיא השפה הרומנטית היחידה המדוברת במזרח אירופה כולה.

עם ההיסטוריה הארוכה של התפתחות השפה, הרומנית ידועה כאחת השפות המעניינות ביותר מבחינה לשונית. השפה הרומנית מחולקת למעשה ל -4 דיאלקטים עיקריים: ארומני, מגלנו-רומני, דאקו-רומני ואיסטרו-רומני. באמצעות מחקר מקיף, בלשנים קבעו כי רומנית ומולדובית הם כמעט אותה שפה. עם זאת, ברפובליקה הסובייטית של מולדובה, נעשה שימוש באלפבית הקירילי ובזמן האחרון, מולדובה טענה כי שפתם ייחודית ויש לה זהות משלה, מה שגורם לדיונים ולסכסוכים רבים עם הרפובליקה.

ישראל, רומניה ואיך זה קשור לתרגו

ישראל ורומניה משתפות פעולה אסטרטגית ומסחרית לאורך שנים, שיתוף הפעולה כה הדוק עד כדי כך שבבוקרשט הוקמה נספחות של משרד הכלכלה הישראלי, שתפקידה  לסייע לחברות ישראליות להשתלב ולפעול בשוק הרומני. ב – 2007 הצטרפת רומניה לאיחוד האירופאי, עובדה זו יצרה ביקוש רב לשירותי תרגום מרומנית לעברית, עקב ההקמה (ולעתים אף מעבר באופן מלא) של חברות ישראליות בבוקרשט.

ביוני 2014, עם ביקורו של פונטה – ראש ממשלת רומניה בישראל, נחתמה "הצהרה משותפת המדגישה את היחסים הטובים בין המדינות ואת שיתוף הפעולה בנושאים אסטרטגיים ואזוריים". מטרת הסכם זה היא קידום והשבחה של יחסי הסחר בין שתי המדינות. ההסכם סייע לאנשי עסקים המתעניינים ברומניה, בפתיחת ערוץ נוסף, אל מול לשכת המסחר הלאומית של רומניה הנחשבת ללשכה חזקה מאד, מקושרת מאד והכי חשוב- אוהדת ישראל גדולה. בעקבות מאורעות אלו ואחרים חברות תרגום מקצועיות בארץ עיבו והגדילו משמעותית את המתרגמים לרומנית בצוות. חוזים, הסכמים, דוחות שמאים, מסמכים ממשלתיים ועוד שלל סוגי תוכן מתורגמים מדי יום ביומו בארץ.

רומנית אינה רק שפה, היא עולם שלם.

עבור עסקים וארגונים המבקשים לפנות לקהל הדובר רומנית, האתגר המרכזי הוא יציקת התוכן והזהות של שפת המקור לתוך טקסט רומני באופן שיהיה טבעי לקהל היעד. מכאן נובע הצורך בתרגום מקצועי, מהימן ומיודע, שיכולים להעניק רק דוברי רומנית כשפת אם שהם בעלי כישרון, ניסיון והכשרה ייעודית.

כאן תרגו נכנסים לתמונה.

בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התרגום שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.

קרא עוד


רומניה היא הכתובת

תרגום לרומנית מי שמבין לאן נושבת הרוח הפוטנציאלית ביותר באירופה כיום, יודע שרומניה זו הכתובת. עם…

קרא עוד

תרגום מרומנית לעברית

תרגום מרומנית לעברית – לצרכים עסקיים  רומניה היא השם החם של עולם העסקים באירופה. לאחר שהאיחוד…

קרא עוד

4 טיפים בבחירת חברת תרגום מנצחת

זקוקים באופן קבוע לסוגים שונים של תרגומים, במסגרת העיסוק המקצועי שלכם? מחפשים אתר תרגום של…

קרא עוד
מה אנחנו מתרגמים מרומנית?

מה אנחנו מתרגמים מרומנית?

ברמה המעשית, אנחנו מתרגמים הכל: מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, טקסטים טכניים מורכבים, תרגום מסמכים מרומנית לעברית, תפריטים, תמלולי שיחות וישיבות ועוד (ועוד)

הכלל הוא: אם זו צורה מוכרת ומקובלת של תקשורת ותכתובת, ועליכם לבצע להן תרגום מרומנית לאנגלית או לעברית - אנחנו מתרגמים את זה. ואם יש לכם ספק, פשוט תשאלו.

לשגר ולשכוח

לשגר ולשכוח

הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

קיבלתם מסמך ברומנית ואתם צריכים להבין מה כתוב בו. ומהר. אנחנו מבינים את זה, ומסייעים עם הצעת מחיר זריזה והוגנת.

הזמנתם את התרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

עובדות על השפה הרומנית

עובדות על השפה הרומנית

אם את/ה דוברי איטלקית, ספרדית או צרפתית, אתם תסתדרו ברומניה טוב. הרומנית דומה מאד לשפות: איטלקית (77%), צרפתית (75%), קטלאנית (73%), פורטוגזית (72%) וספרדית (71%)

הרומנית היא שפה פונטית, וזה אומר שאם אתם יודעים לקרוא את זה – אתם יודעים לבטא את זה – כל המילים מבוטאות בדיוק כפי שהן מאויתות

במולדובה, שהיא מדינה נפרדת מרומניה מדברים רומנית. לאור העובדה הזו - המוטו הלאומי שלהם די מבדר: "שפתינו היא אוצר"

תחומים שאנחנו מכסים

המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה

חייגו אלינו
men-with-line
men-with-line

מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים

1

צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2

צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3

צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים