פרופיל
דף הבית >> פרופיל >> למה תרגו?

שירותי תרגום מקצועיים

שירותי תרגום מקצועיים לחברות
למה לבחור בתרגו תרגומים עבור שירותי תרגום?    

תרגו תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועים מזה שנים ומעניקה שירות בלתי מתפשר, עד שביעות רצונם המלאה של לקוחותנו.

 

חשיבות הטקסט

חברת תרגו תרגומים היא לא רק חברת תרגום, אנו מבצעים התאמה מושלמת של התכנים ומטרתו של הטקסט עבור קהל היעד שלך, תוך הקפדה על הבנת תחום התרגום, רעננות טקסטואלית ויעילות מסרים.

 

מגוון פתרונות

פרט לשירותי תרגום מעברית לאנגלית ולמגוון גדול של שפות, אנו מספקים מגוון שירותים משלימים עבור התרגומים שלנו – הטמעה באתרי אינטרנט, הטמעה ועיצוב בקטלוגים ותפריטים, שירותי דפוס, הטמעת כתוביות בסרטים קצרים וארוכים, שירותי תמלול והקלדה, שירותי הזנת נתונים וכמובן שירותי כתיבת תוכן בשלל שפות וקופירייטינג. אנו מותחים את כל קצוות התוכן וערוכים לתת מענה בכל נושא, בכל שפה.

 
תוכן פלוס שירותי תרגומים - השילוב המנצח

מלבד שירותי תרגום, אנו מציעים שירותי תוכן ומחזיקים במומחי תוכן וקופירייטרים מנוסים, כך שאתם נהנים מאיכות תרגומים בלתי מתפשרת לצד עריכה, הגהה, התאמת תכנים, כתיבה שיווקית וקופירייטינג בכל שפה! 

 

חיסכון של זמן וכסף

עם מגוון כל כך רחב של שירותי תרגום ותוכן תחת קורת גג אחת, אין צורך להתרוצץ מאתר לאתר. אנו שואפים להקל על הלקוחות שלנו כמה שאפשר, לכן, עם הביקוש והזמן השקנו מחלקות נוספות שימנעו מכם בזבוז משאבים יקר. צוותי התרגום והתוכן שלנו פועלים בשיתוף פעולה תחת בקרת מנהלי עבודה, להבטחת יעילות זמנים ואיכות עבודה. 

 

שרות שרות שרות

אנו מאמינים גדולים בשרות נעים, מקצועי ויעיל. אנו מספקים שרות גם לאחר מסירת העבודה וזמינים לספק תשובות, הבהרות, תיקונים וכל מה שהלקוח מבקש לאחר שבדק את טיב הטקסט שערכנו עבורו. אנו מתחייבים לספק שרות מלא כשלושים ימים לאחר השלמת העבודה או עד שביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

פתוחים גם כשכולם סגורים

הלקוחות שלנו הם חלק בלתי נפרד מהתהליך, משום ההתכתבות הבלתי פוסקת לאורך תהליך התרגום לכן, אנו מקפידים על קשר אדיב וזמין גם בשעות שכולם סגורים. אנו זמינים לסייע בתרגומים דחופים בשעות לא שעות והשלמת הפרוייקטים במהירות וביעילות. אנו נעזרים בשימוש בטכנולוגיה ומינוף היכולות הוירטואליות העומדות לרשותנו היום למתן שרות מהיר ויעיל. 

 

שאלון היעילות של תרגו

 לפני שצוות המתורגמנים וכותבי התוכן שלנו ניגשים לביצוע שירותי התרגום, הם מחויבים לענות על השאלון שלנו:

  • מהי מטרת התרגום?
  • האם יש צורך בהתאמת שפת טקסט לקהל היעד? (שיווקי, מכירתי, אינפורמטיבי, אינטרנטי ועוד)
  • מיהו קהל היעד? 
  • מהו סוג המדיה של התרגום/הטקסט? (אתר אינטרנט, עלון, מאמר אקדמי, הסכם משפטי, מדריך הפעלה טכני ועוד)
  • לכמה שפות מומלץ לתרגם/להפיץ את הטקסט בהתאם למטרה ולקהל היעד?
 
אם אין לנו תשובה אנחנו פונים ללקוח כדי לחדד ולהבין טוב יותר על מה אנחנו עובדים. "השאלון של תרגו" עוזר לנו ולכם להתמקד יותר במשמעות ופחות בהיבט המילולי, ומספק מענה ל-5 גורמים עיקריים שמשפיעים על איכות, מקצועיות ומהירות עבודת התרגום או כתיבת התוכן.  
 
"השאלון של תרגו" מבוסס על תפיסה שמבדילה אותנו מאחרים: קודם כל התוכן, ורק לאחר מכן התרגום. מטרת ומשמעות התכנים חשובה כפליים להשגת היעדים. 
 
ואיך זה מועיל לכם? זה ברור! ההתמקדות, החדשנות והתאמת התכנים של התרגום והתוכן מייעלות את השירותים והמוצרים שאנו מציעים, ואתם מקבלים תוצאות מוצלחות, גידול במכירות וחיסכון יעיל בזמן ובכסף. 
 

צור קשר - 1700-701-808

שרותי תרגום מקצועיים

 

בואו נבהיר את עניין שירותי התרגום מקצועיים, מהו למעשה תרגום מקצועי ומה מבדל אותו בהשוואה לשרותי התרגום הרבים הקיימים ברשת.

אז בראש ובראשונה, תרגום מקצועי הינו תרגום שנעשה על ידי מתרגם מקצועי, אדם שזוהי עבודתו וזהו תחום התמחותו. אצלנו בתרגו, כל אחד ואחד מצוות המתרגמים שלנו עוסק בתרגום למחייתו, זוהי פרנסתו וזוהי כמובן גאוותו. ולמה זה חשוב? מתרגמים מקצועיים הם אנשים שחיים 24/7 את השפה אליה הם מתרגמים, מתעדכנים בחידושיה, בעגה המיוחדת שלה ובעיקר בכל הקשור ללוקליזציה - כלומר - כל הקשור בלהפוך טקסט לשפה אחרת ולדאוג שהטקסט המתורגם יקרא כאילו נכתב במקור בשפה זו.

מרבית חברות התרגום מעסיקות צוותים של סטונדטים ושל עובדים מזדמנים שמעוניינים לייצר השלמת הכנסה ולהרוויח עוד כמה שקלים בסוף החודש מעבודת תרגום "פשוטה". מה שלא נלקח בחשבון הוא שבמרבית המקרים, החשיבות של שרותי תרגום מקצועיים וטיבם יכול לגרום לפרויקט עליהם אתם עובדים/ לקורות החיים שאתם מגישים להתקבל או להישלל כהרף העין. שימוש בשפה שגויה עשוי להביא להרמת גבה מהצד השני, במיוחד כאשר הצד השני בקיא בנבכי השפה והוא עובר על עשרות תוכניות/ קורות חיים ביום. כאשר המתרגם לא עוסק בתרגום למחייתו הוא עשוי להשתמש בשפה שאינה מקצועית, שפה שהיא לא עסקית, ואף גרוע מכך - שימוש במילות "סלאנג" שגורות שמקבלות ביטוי בכתב. כל אלו עשויות ליצור אצל הצד השני רושם שאינו רציני ואפילו מזלזל, מה שבאופן טבעי יפחית את סיכויי סגירת העסקה או הקבלה למקום העבודה המיוחל.

לחברת תרגו שרותי תרגום מותאמים אישית, למגוון רחב של שפות. לדוגמא, כאשר יש צורך בתרגום משפטי המתרגם אשר מבצע את התרגום הוא גם משפטן, כאשר יש צורך בתרגום של קורות חיים, מי שמבצע את התרגום הוא מתרגם מקצועי שמכיר וחי את תחום משאבי האנוש - כל אלו ועוד נועדו לתת ללקוחות החברה את השירות המקצועי ביותר, המהיר ביותר והמקיף ביותר הקיים בישראל. אצלנו לא עושים תרגום "על הדרך", במקביל להשלמת התואר או במקביל לעבודה בחברת הביטוח, אצלנו עבודת התרגום המקצועית היא הכל, אנו עוסקים אך ורק בתרגום ומעסיקים אך ורק מתרגמים מקצועיים עם ניסיון ויכולות מוכחות. אנו מאמינים כי תרגום מקצועי יכול להתבצע על ידי אנשי מקצוע שזהו תפקידם וזהו מקור גאוותם. כל תרגום שנעשה על ידינו זוכה לשבחים, מוזמנים לקרוא משלל מכתבי התודה שקיבלנו מחברות, תאגידים ואנשים פרטיים שקיבלנו לאורך השנים.

יש לכם שאלות? לנו יש תשובות לחצו כאן למעבר לדף השאלות הנפוצות
אני מעוניין לתרגם:
משפה:
לשפה:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אנו מבצעים עבור לקוחותינו תרגומים לשפות שונות והכתובת שלנו אחת: תרגו תרגומים. מהירים, מקצועיים, אדיבים ובמחיר משתלם מאוד. אני ממליץ בכל פה....
חיליק נבון
פרסום נבון
כמשרד קריאטייב שתוכן הוא דבר קדוש עבורו, אנחנו מופתעים כל פעם מחדש מתרגו. בתרגו מצאנו שותף לטיפול רגיש בתוכן ובאדם, חיוך שלא בא על חשבון מקצועיות בלתי מתפשרת...
לילך סגל, מנכ"ל
ויז'ואל
חברת פרוטרי שיווק בע"מ, חברה המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי מזון ואלכוהול. הגענו אל תרגו תרגומים (ענבל) בהמלצה מחבר, היינו בתקופה לחוצה מאוד והיינו צריכים...
שלמה רבינוביץ', מנכ"ל
פרוטרי שיווק בע
"פניתי לחברת תרגו-תרגומים בשם חברת JSH תעשיות בטיחות בע"מ על מנת לתרגם את אתרנו למס' שפות. החברה נתנה מענה מהיר ותהליך התרגום, אשר נדמה היה כי יימשך זמן...
נטלי, ע.סמנכ"ל שיווק ומכירות
JSH
זכינו להכיר סוף סוף חברה מקצועית, מהירה ובעלת רמת שירות מהגבוהות שהכרנו בארץ. בקיצור ותכל'ס, לא מבלבלים ללקוח את המוח ופשוט עושים את העבודה ועל הצד ה...
יפית יוסף
dbrand
צוות תרגו היקרים, שמחנו מאוד על הטיפול המהיר והמסור לבקשתנו. בלחץ זמן של הרגע האחרון היינו צריכים לתרגם מסמכים וחומרי הסברה ל-3 שפות שונות, תוך התאמ...
אורי עפרוני
עמותת אחרי
תרגו תרגומים שלום! רציתי להודות לכם על הטיפול המקצועי, המהיר והמסור בתרגום קורות החיים שלי. על פני סוף שבוע אחד בלבד קיבלתי חזרה את קורות החיים שלי מ...
דניאל כהן
פניתי לחברת תרגו תרגומים לגברת ענבל, בשם חברת ״אגד״ על מנת לתרגם מספר עבודות סמינריוניות לתואר ראשון. היות והפנייה לחברת תרגו בוצעה מספר ימים מועט לפני ה...
זוהר אריה, יו״ר וועדת הפיקוח
אגד
תודה רבה על תרגום קורות החיים שלי לאנגלית! במיוחד על הזריזות בתרגום!! אין ספק כי אמליץ עליכם לחברי ומשפחתי בכל סוג של תרגום.
אלי פיש
050-578-1700
לצוות תרגו-תרגומים, תודה רבה על השירות היעיל והמהיר, הוא עזר לנו את מסרינו להעביר. תודה נוספת ומיוחדת על הטיפול לאחר ההתקשר...
אורית
תקוות אחינו נתניה