תרגום מאיטלקית לעברית

זקוקים לתרגום מאיטלקית לעברית? מטפחים קשרים עסקיים ואחרים עם ארץ המגף?
הגעתם למקום הנכון. בתרגו תמצאו תרגום מעולה מאיטלקית מאת מתורגמנים מנוסים, דוברי איטלקית כשפת אם, עם ביצוע אחראי וזריז ושירות מחוייך ואדיב.

מלאו פרטים, העלו את הקובץ שאתם מבקשים לתרגם ואנחנו מבטיחים שנחזור אליכם במהירות עם הצעת מחיר

תרגו - שפת אם, בכל שפה. גם באיטלקית.

קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   תרגום מאיטלקית עם תרגו: מכל הסיבות הנכונות

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר. צוות מתרגמים מאיטלקית עם התמחויות ייעודיות ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

   איכות ומחיר

   איכות ומחיר

   אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

   זמני אספקה מגה-מהירים

   זמני אספקה מגה-מהירים

   קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

   מעל 60 מיליון איש דוברים איטלקית ברחבי העולם. השפה שמביאה עמה עולם תוכן כה עשיר של שירה וספרות יפה, משופעת בביטויים ובניבים אשר עושים את כל ההבדל בין דובר איטלקית מלידה לבין חובבי השפה שהתנסו בה. למרות העובדה שאיטליה מדינה קטנה יחסית, איטלקית היא השפה הרביעית הנלמדת ביותר בעולם.

   האלפבית האיטלקי מכיל רק 21 אותיות – האותיות j, k, w, x ,y לא קיימות באיטלקית, למעט מילים שמקורן בשפות אחרות. הלוואה. כך למשל "jeans" היא המילה היחידה שמופיעה תחת האות 'j' המילונים רבים. בעוד שכיום, המוסד Accademia della Crusca עושה את כל המאמצים בכדי לשמר את השפה האיטלקית הטהורה,  בזמן איחוד איטליה בשנת 1861, 97.5% מהאוכלוסייה לא דיברו איטלקית, אלא השתמשו בדיאלקטים האזוריים שלהם שלרוב היו שונים באופן ניכר מהאיטלקית "האמיתית".

   עברית, איטלקית ופיצה בצד

   איטליה נחשבת ככלכלה השלישית בגודלה באיחוד האירופאי ואחת מעשר הכלכלות המובילות בעולם. תכתובות רבות עוברות על קו איטליה ישראל: בשנת 2017, היקף המסחר הישראלי עם איטליה נאמד ב- 3.65 מליארד דולר (2.76 מתוכם, ביבוא מאיטליה לישראל), לאור היקף המסחר הענף, יותר ויותר אנשי העסקים שוכרים חברות תרגום מקצועיות לצורך המשך ההתקשרות עם איטליה והוצאה לפועל של העסקה.

   פרט לתכתובות עסקיות מגיעות אלינו לא מעט בקשות לשירותי תרגום מאיטלקית לעברית, בין היתר של דו"חות (שקיבלו בדואר לפתע תיירים ישראלים), יומנים ישנים, תעודות מקצועיות, חומרים טכניים שונים, הוראות הפעלה (של מוצרים המיובאים לארץ מאיטליה) ועוד (ועוד).

   טיפ לאנשי העסקים: דבר ידוע הוא שאיטלקים אוהבים יופי ואסתטיקה, בכל תחום בחיים ובעיקר בעסקים. ערכו הכרות קצרה עם התרבות האיטלקית ודאגו להגיע לפגישות עסקיות לבושים כהלכה, עם חומרים שיווקיים מתורגמים לאיטלקית, זה ירשים כל שותף פוטנציאלי איטלקי. הם מעריצים גדולים של התרבות וההיסטוריה שלהם, זר שמבקש להתקשר עימם עסקית ועושה שיעורי בית על המנהגים המקובלים ייתפס אצלם כפרטנר עסקי ראוי ביותר.

   טיפ נוסף: אנשי עסקים איטלקים לרוב לא בטוחים ברמת האנגלית שלהם, ויעדיפו להתכתב באיטלקית. שכרו שירותי תרגום מקצועיים מאיטלקית לעברית ולהפך וודאו שהתקשורת חלקה ומחסום השפה לא מכשיל את העסקה שלכם. קחו בחשבון שכל ניסיון להתכתבות באנגלית ידחה את ההתקשרות עד שהצד השני יאתר מישהו שיעזור לו לענות חזרה באנגלית נכונה.

   איך מבצעים תרגום מאיטלקית לעברית כך שירגיש טבעי?

   הטיות הפועל באיטלקית הן מרובות וכמות הגופים והזמנים בה הם מהמרובים ביותר ממכלול שפות העולם. לכן, כדי לדייק באמת את משמעות הטקסט וכדי לאפשר לך לקרוא את הטקסט בעברית ולהרגיש שהוא באמת מדבר אליך ומעביר לך את רוח הדברים ללא המיסוך של הפרשי השפה והתרבויות, נדרשים אנשי מקצוע מנוסים עם ניסיון בתרגום מאיטלקית לעברית ובשימוש במילים מדויקות וכן עבור המרה של רעיונות לכדי מסרים מחודדים בעברית.

   אנו בתרגו מעסיקים אך ורק מתרגמים בעלי העמקה רבה בשפות המקור ודוברי שפת היעד ברמת שפת אם, כך אנו מבטיחים שלכל תרגום יהיה את המגע הטבעי והאנושי שהופך את השפה לחיה ונושמת.


   שאני אשלם למתרגם מקצועי? הטכנולוגיה המתפתחת ומהפכת המידע הביאה למצב קיימים ברשת כלי תרגום שונים,…

   קרא עוד

   איטליה היא המדינה הרשמית של השפה האיטלקית, ונחשבת לארץ הפסטות הבלתי מוגבלות, למעלה מ-70 מיליון אנשים…

   קרא עוד

   ניתן לשמוע חדשות לבקרים על מכרים שכנים או בני משפחה הנוסעים לחוץ לארץ. נסיעה למדינה…

   קרא עוד
   מה אנחנו מתרגמים מאיטלקית?
   מה אנחנו מתרגמים מאיטלקית?

   ברמה המעשית, אנחנו מתרגמים הכל: מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, טקסטים טכניים מורכבים, תפריטים, תמלולי שיחות וישיבות ועוד (ועוד)

   הכלל הוא: אם זו צורה מוכרת ומקובלת של תקשורת ותכתובת, ועליכם לבצע להן תרגום מאיטלקית לאנגלית או לעברית - אנחנו מתרגמים את זה. ואם יש לכם ספק, פשוט תשאלו.

   לשגר ולשכוח
   לשגר ולשכוח

   הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

   קיבלתם מסמך באיטלקית ואתם צריכים להבין מה כתוב בו. ומהר. אנחנו מבינים את זה, ומסייעים עם הצעת מחיר זריזה והוגנת.

   הזמנתם את התרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

   עובדות על השפה האיטלקית
   עובדות על השפה האיטלקית

   איטלקית נחשבת ל"שפת האהבה". היא עוקפת את השפה הצרפתית על פי סקרים שנעשו לאחרונה. זה כנראה קשור משמעותית לאופן ההגייה שלה ולמילים שמתגלגלות על הלשון

   איטלקית חולקת 89% מאוצר המילים שלה עם צרפתית, 88% עם קטלאנית, 82% עם פורטוגזית וספרדית, ו-77% עם רומנית

   איטלקית היא השפה הרשמית של המוסיקה הקלאסית. מילים כמו טמפו, סופרן, אלטו, קרשנדו, פורטה.. כולן מילים איטלקיות. המוסיקה הפכה רלוונטית יותר ויותר תקופת הרנסנס והבארוק ורבים ממלחיני התקופה החשובים היו איטלקיים. בנוסף - גווידו ד'אָרצוֹ - ממציא התווים המוסיקליים המודרניים, היה איטלקי. כך התקבעה האיטלקית כשפתה הרשמית של המוסיקה והאופרה

   תחומים שאנחנו מכסים
   המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה
   חייגו אלינו
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים