תרגום להונגרית

כשאתם זקוקים לתרגום להונגרית, אתם רוצים את הרמה המקצועית והשירות הטובים ביותר. בתרגו תמצאו צוות מתורגמנים דוברי הונגרית כשפת אם, ניסיון ומקצועיות ללא פשרות.

אנחנו תרגו, ותרגום זו המומחיות שלנו.

להצעת מחיר מהירה במיוחד העלו את הקובץ לתרגום ומלאו את הפרטים בתיבה

תרגו - שפת אם, בכל שפה. גם בהונגרית .

קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   למה לבצע תרגום להונגרית עם תרגו?

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר הקיימת בשוק. צוות מתרגמים מקצועיים מעברית להונגרית ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

   איכות ומחיר

   איכות ומחיר

   אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

   זמני אספקה מגה-מהירים

   זמני אספקה מגה-מהירים

   קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

   הונגרית, היא הרבה יותר מסיומת לקובייה, היא שפה מרהיבה עם אוצר מילים מרשים המדוברת בעיקר בהונגריה – שנחשבת לאחת המתוירות ביותר מזרח אירופה. כ -15 מיליון אנשים ברחבי העולם מדברים הונגרית, והיא משתייכת למשפחת השפות הפינו-אוגנית, היא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי. המסמכים הראשונים שנכתבו בהונגרית החלו לצוץ במאה ה -13 לספירה. להונגרית מאפיינים ייחודיים המבחינים אותה משפות שכנותיה במרחב המזרח האירופאי. כאחת מהשפות היחידות שניתן להטות בה את אוגד המשפט (הפועל To be), יש להקדיש תשומת לב גדולה יותר למבנה המשפט ולזהות הדובר ומושאו כשמבצעים תרגום מעברית להונגרית. כך ניתן יהיה לקבל תרגום שירגיש כאילו נכתב בהונגרית במקור.

   תרגום להונגרית והקשר של זה אלינו

   ניתן היה לחשוב שהונגרית, שפה איזוטרית שכזה תעלה מעט מאד בכל הקשור לשירותי תרגום בישראל – אך ההפך הוא הנכון, אנו מספקים תרגום מהונגרית לעברית להרבה מאד ישראלים ומוצאים תחום זה ענף מאד ומבוקש במדינה. הסיבה לכך היא שיש משפחות רבות שכל שנותר להן מאהוביהם שהלכו מהם הם צרורות מכתבים כרוכים, יומנים, גלויות, מחברות ולעיתים אף סרטונים. אנו ניגשים למלאכה זו ברגישות הראויה ושמחים לסייע לכל דורש.

   הונגרית על קצה המזלג

   ההונגרית נחשבת לאחת השפות הקשות בעולם ללימוד. חמשת התנועות האנגליות מחווירות בהשוואה ל-14 שיש בהונגרית. אחד הנתונים המרשימים ביותר של השפה הוא ששמות העצם יכולים להגיע לכ-230 צורות הטיה.

   ניתן לדבר בהונגרית בשתי צורות שונות: השפה הלא רשמית הנקראת "tegeződés" והשפה הרשמית נקראת בשם "magázódás". בתקופות קדומות, השפה שהייתה נהוגה הייתה רק השפה הרשמית, אך במרוצת המאה שנים האחרונות, השפה הלא רשמית החלה לחלחל לשפת היום יום.  ביטוי לכך היא שבבתי הספר מלמדים קודם כל את הצורה הבלתי רשמית. בביצוע תרגום מעברית להונגרית נעשה שימוש תמיד בשפה הרשמית, אלא הלקוח ינחה אותנו אחרת.

   למטרות משפטיות, אקדמיות, אישיות או עסקיות, המתרגמים של תרגו להונגרית יספקו לך את התרגומים ברמה הגבוהה ביותר. אנו דואגים לגייס מתרגמים דוברי הונגרית שפת אם שידאגו לתרגם בצורה המדויקת והמוקפדת ביותר. כמו כן, אנו מאמינים בחוויית שירות נעימה, יעילה ומהירה ומתוך אסטרטגיה זו – אנו מספקים הצעת מחיר מהירה וכן לוחות זמנים מהירים מאד לביצוע כל תרגום להונגרית שמוזמן אצלנו.


   תרגום להונגרית כמנוף לחשיפה השפה ההונגרית שייכת לאיחוד האירופי, עם כ-15 מיליון אנשים הדוברים את השפה.…

   קרא עוד

   זקוקים באופן קבוע לסוגים שונים של תרגומים, במסגרת העיסוק המקצועי שלכם? מחפשים אתר תרגום של…

   קרא עוד

   אל הסיפור של שמואל (נבי או אצ'י) נחשפנו כשנכדו עמית פנה אלינו וביקש להזמין תרגום…

   קרא עוד
   מה אנחנו מתרגמים להונגרית?
   מה אנחנו מתרגמים להונגרית?

   ברמה המעשית, אנחנו מתרגמים הכל: תרגום נוטריוני מהונגרית, מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, טקסטים טכניים מורכבים, תרגום מסמכים מהונגרית לעברית, תפריטים, תמלולי שיחות וישיבות ועוד (ועוד).

   הכלל הוא: אם זו צורה מוכרת ומקובלת של תקשורת ותכתובת, ועליכם לבצע להן תרגום מאנגלית להונגרית, או מעברית ולהפך - אנחנו מתרגמים את זה. ואם יש לכם ספק, פשוט תשאלו.

   לשגר ולשכוח
   לשגר ולשכוח

   הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

   חשיבות עליונה למימד הזמן מתבטאת גם במהירות שבה תקבלו הצעת מחיר. בתוך זמן קצר ביותר מהעברת הטקסט המבוקש לתרגום תקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות.

   הזמנתם תרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

   עובדות על השפה ההונגרית
   עובדות על השפה ההונגרית

   מחוץ לגבולות הונגריה אנחנו קוראים לשפה הונגרית ולבני המדינה הונגרים. בגבולות הונגריה, ההונגרים קוראים לשפה שלהם מיגאר (magyar)

   בהונגרית יש 2 מילים לתיאור הצבע האדום: Piros  ו- vörös, כל אחת מתאימה לשימוש בהקשר שונה: יין תמיד יהיה vörös, בעוד דם או עלה יכול להיות גם. העובדה הזו מרגשת אותנו כפליים שכן זהו שם המשפחה של המתרגמת ההונגריה שלנו

   אם תציגו את עצמכם בהונגרית, שם המשפחה שלכם תמיד יבוא לפני השם הפרטי שלכם. דוגמה: נעים מאד, אני ארצי שלמה.

   תחומים שאנחנו מכסים
   המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה
   חייגו אלינו
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים