שפת אם, בכל שפה.
גם בהונגרית

כשאתם זקוקים לתרגום להונגרית, אתם רוצים את הרמה המקצועית והשירות הטובים ביותר. בתרגו תמצאו צוות מתורגמנים דוברי הונגרית כשפת אם, ניסיון ומקצועיות ללא פשרות.

אנחנו תרגו, ותרגום זו המומחיות שלנו.

להצעת מחיר מהירה במיוחד העלו את הקובץ לתרגום ומלאו את הפרטים בתיבה

קבלו הצעת מחיר מיידית

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

למה לבצע תרגום להונגרית עם תרגו?

תוצר מעולה

תוצר מעולה

ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר הקיימת בשוק. צוות מתרגמים מקצועיים מהונגרית לעברית ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

איכות ומחיר

איכות ומחיר

אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

זמני אספקה מגה-מהירים

זמני אספקה מגה-מהירים

קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

שירות מעולה. תמיד

שירות מעולה. תמיד

אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. כל לקוח של תרגו מקבל יחס אישי: שירות מעולה, זמינות ויעילות - זו הנוסחה שלנו להצלחה

תרגום להונגרית

הונגרית, היא הרבה יותר מסיומת לקובייה, היא שפה מרהיבה עם אוצר מילים מרשים המדוברת בעיקר בהונגריה – שנחשבת לאחת המתוירות ביותר מזרח אירופה. כ -15 מיליון אנשים ברחבי העולם מדברים הונגרית, והיא משתייכת למשפחת השפות הפינו-אוגנית, היא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי. המסמכים הראשונים שנכתבו בהונגרית החלו לצוץ במאה ה -13 לספירה.

ההונגרית נחשבת לאחת השפות הקשות בעולם ללימוד. חמשת התנועות האנגליות מחווירות בהשוואה ל-14 שיש בהונגרית. אחד הנתונים המרשימים ביותר של השפה הוא ששמות העצם יכולים להגיע לכ-230 צורות הטיה.

השפה ההונגרית נאמנה לשורשיה. למרות ההתפתחות כמו כל שפה אחרת, ההונגרית המודרנית מכילה 68% מרשימים ממילותיה המקוריות. כדי להבין מדוע עובדה זו אינה מדהימה, השוו אותה ל -4% שנשמרו באנגלית ו -5% בשפת העברית.

ניתן לדבר בהונגרית בשתי צורות שונות: השפה הלא רשמית הנקראת "tegeződés" והשפה הרשמית נקראת בשם "magázódás". בתקופות קדומות, השפה שהייתה נהוגה היתה רק השפה הרשמית, אך במרוצת המאה שנים האחרונות, השפה הלא רשמית החלה לחלחל לשפת היום יום.  ביטוי לכך היא שבבתי הספר מלמדים קודם כל את הצורה הבלתי רשמית.


הונגרית אינה רק שפה, היא עולם שלם.

עבור עסקים וארגונים המבקשים לפנות לקהל הדובר הונגרית, האתגר המרכזי הוא יציקת התוכן והזהות של שפת המקור לתוך טקסט הונגרי באופן שיהיה טבעי לקהל היעד. מכאן נובע הצורך בתרגום מקצועי, מהימן ומיודע, שיכולים להעניק רק דוברי הונגרית כשפת אם שהם בעלי כישרון, ניסיון והכשרה ייעודית.

כאן תרגו נכנסים לתמונה.

בתרגו תמצאו בית אחד לכל צרכי התרגום שלכם. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.

קרא עוד


הונגרית – מנוף לחשיפה

תרגום להונגרית כמנוף לחשיפה השפה ההונגרית שייכת לאיחוד האירופי, עם כ-15 מיליון אנשים הדוברים את השפה.…

קרא עוד

שלא תלך לי לאיבוד בתרגום

למלאכת התרגום נלווית התמודדות עם מילים וביטויים שאין להם מקבילה בשפת היעד. תרגום ככלל הוא מלאכה…

קרא עוד

4 טיפים בבחירת חברת תרגום מנצחת

זקוקים באופן קבוע לסוגים שונים של תרגומים, במסגרת העיסוק המקצועי שלכם? מחפשים אתר תרגום של…

קרא עוד
מה אנחנו מתרגמים להונגרית?

מה אנחנו מתרגמים להונגרית?

ברמה המעשית, אנחנו מתרגמים הכל: תרגום נוטריוני מהונגרית, מאמרים, אתרי אינטרנט בשלמותם (משפת ממשק המשתמש עד תוכן המתעדכן בשוטף), מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים ורפואיים, קורות חיים ומכתבי המלצה, נאומים, תכתובות רשמיות, טקסטים טכניים מורכבים, תרגום מסמכים מהונגרית לעברית, תפריטים, תמלולי שיחות וישיבות ועוד (ועוד).

הכלל הוא: אם זו צורה מוכרת ומקובלת של תקשורת ותכתובת, ועליכם לבצע להן תרגום מאנגלית להונגרית, או מעברית ולהפך - אנחנו מתרגמים את זה. ואם יש לכם ספק, פשוט תשאלו.

לשגר ולשכוח

לשגר ולשכוח

הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

חשיבות עליונה למימד הזמן מתבטאת גם במהירות שבה תקבלו הצעת מחיר. בתוך זמן קצר ביותר מהעברת הטקסט המבוקש לתרגום תקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות.

הזמנתם תרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

עובדות על השפה ההונגרית

עובדות על השפה ההונגרית

מחוץ לגבולות הונגריה אנחנו קוראים לשפה הונגרית ולבני המדינה הונגרים. בגבולות הונגריה, ההונגרים קוראים לשפה שלהם מיגאר (magyar)

בהונגרית יש 2 מילים לתיאור הצבע האדום: Piros  ו- vörös, כל אחת מתאימה לשימוש בהקשר שונה: יין תמיד יהיה vörös, בעוד דם או עלה יכול להיות גם. העובדה הזו מרגשת אותנו כפליים שכן זהו שם המשפחה של המתרגמת ההונגריה שלנו

אם תציגו את עצמכם בהונגרית, שם המשפחה שלכם תמיד יבוא לפני השם הפרטי שלכם. דוגמה: נעים מאד, אני ארצי שלמה.

תחומים שאנחנו מכסים

המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה

חייגו אלינו
men-with-line
men-with-line

מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים

1

צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2

צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3

צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים