הערכים שלנו

לאורך כל שנות פעילותנו הנחו אותנו בכל צעד ושעל ערכים ועקרונות שבשמם הקמנו את תרגו תרגומים ואפשרו לנו לספק לשורה ארוכה של לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד שירותים רב לשוניים מקיפים ונרחבים ברמה הגבוהה ביותר. ערכים אלו הינם בנפשנו ומהווים את עמודי היסוד של התנהלותנו העסקית ולמעשה.. את סוד ההצלחה שלנו.

אהבת אמת למילה הכתובה

אצלנו השירות נובע מתוך הכרה עמוקה לעולם התוכן ועיסוק נלהב בו. העיסוק בטקסט הוא תחום הדורש למידה מתמדת והעמקה של גופי הידע השונים מהם מורכב התרגום האיכותי. לשם כך אנו שוקדים בכל עת על העמקת ההיכרות עם השפה ובאמנות התרגום ודואגים לחלוק ידע זה בבלוג המאמרים הלשוניים שלנו.

מקצועיות בלתי מתפשרת

צוות העובדים המקצועי והמנוסה של תרגו הוא המשאב היקר ביותר העומד לרשותנו. לכל תחום שרק נדרש, נעמיד לרשותך מתרגם בעל ניסיון רב שנים אשר שפת היעד הינה שפת אימו ובעל השכלה וניסיון מקצועי בתחום התרגום הנדרש – מעולם המשפט או הספרות, עבור בשיווק ויחסי ציבור ועד לשוק ההון.

זמינות

אנו יודעים עד כמה הזמן שלך רב ערך וחשוב לנו לספק לך שירות המדויק לקצב חייך. לכן, אנו מתחייבים למענה המהיר והגמיש ביותר בשוק שירותי התרגום המאפשר לך לקבל מענה לכל צורך שעשוי לעלות בתהליך עבודתנו המשותפת גם בשעות לא שגרתיות.

הגינות ושקיפות

למדנו במהלך פעילותנו כי עובד מרוצה הוא עובד פורה ומקצועי יותר אשר נותר לו פנאי להתפתח, ללמוד, להעמיק את ידיעותיו ולהפוך לנותן שירות איכותי יותר. לכן, אנו דואגים לספק לעובדינו תנאי העסקה טובים ונוחים ומציבים הגינות ויושרה מקצועית זו כנר לרגלינו גם בהתנהלות מול לקוחותינו. צורת עבודה זו רקמה לאורך השנים מערכות יחסים ארוכות וחזקות עם לקוחות החוזרים אלינו שוב ושוב ואף זיכתה אותנו בתו אמון הציבור.

מסירות ללקוח

אנו מייחסים את הצלחתנו לשיתופי הפעולה הענפים בינינו לבין משפחת לקוחותינו השבים אלינו לשירות פעם אחר פעם. על מנת להבטיח כי יסוד הצלחתנו יישמר בכל עת ומתוך יושרה מקצועית בלתי מתפשרת, אנו מאמינים כי צרכיך הם בעלי חשיבות עליונה. צוות שירות הלקוחות שלנו זמין עבורך בכל עת ויבטיח לך מענה מהיר ומקיף לכל בעיה שעשויה לצוץ. בין אם יש לך צורך בשירותי תרגום מעברית לאנגלית, תרגום תעודות ומסמכים שונים, ובין אם מסרת לידינו פרויקט תרגום רחב היקף, נספק לך שירות אדיב עם יחס אישי עד למענה מלא לכל צרכיך.

בתרגו אנחנו נדאג שתקבלו תוצר תרגום מושלם, ולטעמכם. לא בערך, לא על יד. בדיוק. עוד תמצאו אצלנו שירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות.

כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו

שינוי גודל גופנים