תרגום להולנדית

כשאתם זקוקים לתרגום להולנדית, אתם רוצים שזה יישמע קולח, מדוייק וטבעי לגמרי לאוזניים הולנדיות.

תרגו, הפעילה בשוק התרגום הישראלי והאירופי למעלה מעשור, תעניק לתרגום שלכם את האיכות הזו בדיוק.

רוצים לקבל הצעת מחיר למסמך שאתם מבקשים לתרגם? מלאו פרטים, העלו את הקובץ ונחזור אליכם במהירות

תרגו - שפת אם, בכל שפה. גם בהולנדית.

קבלו הצעת מחיר מיידית


  file

   למה לבצע תרגום להולנדית עם תרגו

   תוצר מעולה

   תוצר מעולה

   ללא עיגולי פינות. רמת התרגום שלנו היא הטובה ביותר. צוות מתרגמים מקצועיים להולנדית עם התמחויות ייעודיות ותהליך עבודה קפדני באים לידי ביטוי בתרגום טבעי, קולח ומדויק

   איכות ומחיר

   איכות ומחיר

   אנחנו בתרגו מספקים שירותי תרגום מעולים, ואנחנו מספקים אותם במחירים כדאיים ומשתלמים ללקוחותינו. הם, כמונו, יודעים שההחזר על השקעה בתרגום איכותי הוא פנומנלי

   זמני אספקה מגה-מהירים

   זמני אספקה מגה-מהירים

   קצב העבודה שלכם חייב להיות בהלימה מושלמת עם שווקים בינ"ל תובעניים. אנחנו מבינים את זה. יש לנו את המערך האנושי והיכולת המקצועית לספק את התרגום שאתם צריכים. מהר

   שירות מעולה. תמיד

   שירות מעולה. תמיד

   שביעות רצון מלאה של הלקוח, זו התוצאה הסופית היחידה שאנחנו מוכנים לקבל. ולכן אנחנו מספקים שירות תיקונים גם לאחר מסירת התוצר המתורגם

   השפה ההולנדית נפוצה במערב אירופה ובמושבות הולנדיות לשעבר. מלבד הולנד, היא גם מדוברת בפלנדריה, בחלק הצפוני של בלגיה, שם היא נקראת פלמית או הולנדית בלגית. "ההולנדית הבלגית" דומה כמעט לחלוטין לשפה ההולנדית המדוברת בהולנד. ההבדלים העיקריים הם במבטא ובסלנג. בנוסף לכך, השפה הפלמית מתחלקת לארבעה דיאלקטים עיקריים: הדיאלקט המזרחי והמערבי, וכן הדיאלקט הברבנטי והלימבורגי.

   במדינות אחרות, כגון סורינאם, ארובה, מערב הודו, דרום אפריקה ואינדונזיה, שהן מושבות הולנדיות לשעבר, השפה מדוברת בדיאלקט מקומי, למשל שפת האפריקנס בדרום אפריקה.

   הולנדית בקליפת אגוז

   ישנם 28 מיליון דוברי הולנדית בעולם (מתוכם 23 מיליון דוברי הולנדית כשפת אם): 15 מיליון בהולנד ו-6 מיליון בבלגיה, בעוד ששאר דוברי השפה נמצאים בסורינאם ומושבות לשעבר. הולנדית היא השפה הרשמית של מדינות אלה.

   בדומה לאנגלית, השפה ההולנדית ידועה בנטייתה "להלוות" מילים משפות אחרות, אם כי המקרה של הולנדית מיוחד בשל כך שהמקור של 75% מהמילים הוא בשפה הצרפתית. חלקן אפילו מאייתות באותה הצורה: horloge (שעון), jus d’range (מיץ תפוזים), plafond (תקרה), chantage (סחיטה).

   תרגום מהולנדית לעברית בישראל

   אם יש לך עסק המעוניין לפנות לקהל הולנדי, או שתמיד רצית ללמוד במוסדות האקדמיים המעולים שבה, זה קריטי שיעמדו לצידך אנשי מקצוע אמינים שיספקו לך שירותי תרגום להולנדית ברמה הגבוהה ביותר. חשוב לנו שכל המסמכים הרשמיים שלך יעברו אל שפת היעד בצורה שתהיה מובנת ותאפשר תהליכים מהירים וחלקים. בנוסף, מסרים שיווקיים חייבים להיקרא בצורה הקולחת והטבעית ביותר לקורא ההולנדי על מנת שיוכל להתחבר לדברים מהמקום המיידי ביותר.

   לכן, כשפה השואבת מילים רבות מהשפות הגרמאניות ומהשפה הצרפתית גם יחד, חשוב שהמתרגם שלך יבין את ההקשר שבו נאמר כל ביטוי ויעביר אותו בצורה החיה והאותנטית ביותר אל ומהשפה ההולנדית.
   אנו מזמינים אותך ליהנות משירותי תרגום להולנדית ברמה גבוהה ומקצועית הכוללת הקצאה מתרגם דובר הולנדית ועברית שפת אם וניסיון תרגום רב שנים.

    


   כמה מילים על דה סוסיר ועל צילה המורה ללשון מערכת היחסים בין משמעותה של מילה לבין…

   קרא עוד

   נושא התרגומים לשפות רבות הפך בשנים האחרונות לאחד המקצועות המאד עסוקים במיוחד בארץ לאור גל העלייה…

   קרא עוד

   למלאכת התרגום נלווית התמודדות עם מילים וביטויים שאין להם מקבילה בשפת היעד. תרגום ככלל הוא מלאכה…

   קרא עוד
   מה אנחנו מתרגמים להולנדית?
   מה אנחנו מתרגמים להולנדית?

   אין חומר שאנחנו לא מתרגמים להולנדית, כל עוד הוא מגיעה על גבי פורמט מקובל של מסמך (על גבי Word, PDF, jpg וכו) ורשום בצורה ברורה בכתב יד או בדפוס.

   אנו יכולים לתרגם אתרי אינטרנט בשלמותם, מצגות, מסמכים עסקיים, מסמכים משפטיים, רפואים, כלכליים, תפריטים, קורות חיים, תכתובות רשמיות, תעודות ומסמכים רשמיים ועוד ועוד

   אנו שמחים גם להציע תרגום נוטריוני להולנדית (או מהולנדית לעברית) כל שצריך לעשות הוא לשלוח לנו את המסמכים ולאחר הליך התרגום והאשרור הסט המאושר ימתין לכם במשרד הנוטריון שלנו.

   לשגר ולשכוח
   לשגר ולשכוח

   הזמן שלכם יקר וחשוב לכם, ולכן גם לנו. והסטנדרטים בתרגו בנויים על מיומנות שמאפשרת קצב עבודה גבוה ללא פשרה על איכות.

   חשיבות עליונה למימד הזמן מתבטאת גם במהירות שבה תקבלו הצעת מחיר. בתוך זמן קצר ביותר מהעברת הטקסט המבוקש לתרגום תקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות.

   הזמנתם תרגום? צפו לזמני ביצוע מהמהירים בשוק.

   עובדות על השפה ההולנדית
   עובדות על השפה ההולנדית

   דוברי אנגלית רבים מתייחסים להולנדית כאל שפה שקל ללמוד, כנראה בשל השורשים הגרמאניים המשותפים של שתי השפות. למעשה, ניתן להגיד שדוברי אנגלית כבר מדברים קצת הולנדית, מכיוון שמילים רבות נשמעות די דומה אנגלית. לדוגמה: (appel (apple), groen (green), tomaat (tomato

   אם תחליטו ללמוד הולנדית זה יקל עליכם מאד עם לימודי הגרמנית והאפריקאנס שלכם, המתרגמים שלנו מעידים שזה עשוי לסייע גם קצת עם דנית, נורבגית ושוודית. שתדעו

   בהולנדית ישנן מילים ארוכות מאד המורכבות ממספר מילים קצרות. רוצים לשפר את כישורי הקריינות שלכם? נסו לבטא את המילה "Kindercarnavalsoptochtvoorbereidingswerkzaamhedenplplan", שפירושה "תכנון ההכנות לקרנבל החגיגי עבור הילדים"

   תחומים שאנחנו מכסים
   המומחים של תרגו יעניקו למילים שלכם איכות של שפה טבעית, בכל שפה
   חייגו אלינו
   men-with-line
   men-with-line
   מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
   1
   צעד ראשון

   העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

   2
   צעד שני

   קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

   3
   צעד שלישי

   ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

   שינוי גודל גופנים