תו אמון
הציבור

תרגום קורות חיים להייטק

הדרך למשרת החלומות שלכם מתחילה בצעד פשוט וקריטי: קורות חיים מהוקצעים ומלוטשים למופת בשפה זרה. המומחים שלנו לתרגום קורות חיים להייטק ידאגו שתצאו לדרך בצורה מושלמת.

לקבלת הצעת מחיר לתרגום קורות החיים שלכם העלו את המסמך בשפת המקור, ציינו את השפה המבוקשת ונחזור אליכם במהירות

קבלו הצעת מחיר מיידית


file

למה לתרגם עם תרגו?

להרשים. ברצינות.

להרשים. ברצינות.

עבור מעסיקים פוטנציאליים, קורות החיים שלכם הם מי שאתם. תרגום ביד מקצועית חיוני להעברת רושם רציני, יסודי ומוקפד. אנחנו בתרגו דואגים שקורות החיים המתורגמים שלכם יבהקו וירשימו.

סטנדרט בינלאומי

סטנדרט בינלאומי

בזירה גלובלית כמו ההייטק, קורות חיים בעברית נחשבים ככרטיס ביקור בלתי מספק. המומחים שלנו ישימו על קורות החיים שלכם תו תקן בינלאומי ויעזרו לכם להתקבל למשרה הבאה, אנחנו מתרגמים לכם הצלחה

מהיום להיום או למחר

מהיום להיום או למחר

אנחנו יודעים שזה דחוף לכם, עם תרגו תהיו מוכנים בזמן: רוב קורות החיים להייטק בתרגו מתורגמים תוך 24 עד 48 שעות מרגע אישור הצעת המחיר, לפעמים אנחנו מצליחים לספק את התוצר כבר לאותו היום, נסו אותנו

אנחנו כאן

אנחנו כאן

שכחתם לציין כישור מיוחד? זקוקים לתרגום לשפה נוספת? יש לכם מסמכים נלווים שזקוקים לתרגום מהיר? אנחנו לשירותכם, ביעילות, בזריזות ועם ניסיון רב שנים בכדי להבין את הצרכים המדויקים שלכם

מפתחי  Webו Java, מתכנתי PHP, אנשי UI/UX, מנהלי מוצר, מהנדסי ASIC/VLSI, מיישמים, מנתחי מערכות מידע, אנשי DBA ואנשי שיווק המתמחים במוצרים ושירותים טכנולוגיים  – זהו רק מדגם מיצג של תחומי עיסוק בקורות חיים שאנחנו מתרגמים עבור לקוחות מעולם הייטק.

אנו מגדירים את עצמינו כמומחים של ממש בתחום: אנו מצויים היטב במונחים הייחודיים, הטרמינולוגיה הנדרשת, המבנה, ההתנסחות, התמצות והענייניות הנדרשים עבור קורות החיים להייטק באנגלית.

עבור קרייריסטים בתחומי ההייטק השונים, מסמך קורות חיים באנגלית מהוקצעת הוא דרישת חובה. בשוק הנוכחי לא רק חברות אמריקאיות ובריטיות מגייסות מועמדים הנדרשים להגיש קורות חיים באנגלית, אלא גם חברות מקומיות להן, במקרים רבים, מרכזי מידע ופיתוח ונציגויות שונות מעבר לים.

תרגום קורות חיים להייטק: עולם שמתעדכן ללא הרף

קורות חיים באנגלית בתחומי ההייטק מצריכים לא רק שפה ללא רבב, אלא גם היכרות עם עולם המונחים הרלבנטי. היכרות עם אוצר המילים של תחום המחשוב בענן המתפתח, הבלוקצ'יין, עולם אפליקציות המובייל, שפות קוד שונות, מגמות בתעשייה ותחומי התמחות קיימים לצד אלה שרק מתחילים להופיע.

לצד שיקוף של היכולות והניסיון המקצועיים שלכם, כמובן, קורות החיים שלכם צריכים להביא לידי ביטוי רהיטות, סדר ויסודיות, ולהיקרא כמסמך מתוכנן היטב, ערוך כהלכה וממצה. אם לוקחים בחשבון את החשיבות הקריטית של קורות חיים תקניים ומרשימים, אין ספק שכדאי להיעזר במומחים. כשמדובר בקריירה שלכם, ואולי בהזדמנות המקצועית הגדולה שאתם מחכים לה, אין מקום לקיצורי דרך.

בתרגו תמצאו מענה מושלם לתרגום קורות החיים שלכם, עם התמחות מיוחדת עבור לקוחות מתחומי ההייטק. אנו גאים לומר שצוות תרגום קורות החיים להייטק שלנו סייע לאנשי ונשות הייטק רבים בשנים האחרונות להתקדם למשרות נחשקות. עם הקפדה על ז'רגון מקצועי עדכני, סטנדרט מושלם של התנסחות שפה וניסיון עשיר בטיפול בקורות חיים להייטק, אנו נמקסם עבורכם את הסיכויים לבלוט ולהתקדם.

אנו רואים בלקוחות חוזרים את אחד הממדים המובהקים של שביעות רצון והצלחה. ואכן לקוחות רבים שהתקבלו בזכות תרגום קורות החיים שלנו למשרות בהן חשקו, חוזרים אלינו כלקוחות מתוך החברות הללו. כשזה קורה, אנחנו יודעים שהצלחנו.

אנו מתגאים בשירות אישי וידידותי במיוחד למשתמש/ת, כחלק מפילוסופיה ארגונית שרואה הצלחה שלנו ושל לקוחותינו כמילים נרדפות, הוא חלק בלתי נפרד מחוויית העבודה איתנו. כי אנחנו תרגו, וזו השפה שלנו.


קבלה למשרות עבודה בענף ההיי טק, אינה משימה פשוטה: תנאי הקבלה הפכו קשים יותר ומצריכים…

קרא עוד

צפו בדוגמת תרגום קורות חיים בתחום ההיטק - עבור מנהלי מוצר ואנשי IT

קרא עוד

מהנדסים? היווכחו ביכולות המיוחדות של המומחים של תרגו בתרגום קו"ח בתחומכם

קרא עוד
השפות שאנחנו דוברים
מומחיות בתרגום קורות חיים לתחום ההייטק
מומחיות בתרגום קורות חיים לתחום ההייטק

ללא קיצורי דרך, ללא עיגולי פינות. כשאתם מתרגמים את קורות החיים שלכם נדרשת יד בטוחה ומנוסה. המתרגמים שלנו הם מקצוענים דוברי אנגלית כשפת אם עם שנות ניסיון רבות בתרגום להייטק בכלל וקורות חיים בתחומי ההייטק בפרט.

אנחנו מתרגמים עשרות מסמכי קורות חיים בחודש, משלל מקצועות ההייטק המגוונים.

אצלנו, קורות החיים שלכם יקבלו את הטאץ' המקצועי, המרשים והמלוטש שיקפיץ עבורכם את סיכויי ההצלחה.

מוכנים בזמן. תמיד
מוכנים בזמן. תמיד

ברוב המוחלט של המקרים, קורות החיים שלכם יהיו מוכנים תוך 24-48 שעות מרגע הזמנת העבודה. במקרים דחופים במיוחד נוכל אפילו למסור קורות חיים מתורגמים עוד באותו היום: אנו גאים להעיד שעזרנו ללא מעט לקוחות להשיג את משרת חלומותיהם עקב ההתגייסות שלנו לשליחת התרגום כבר בתוך כמה שעות.

זה המקום לומר שגם אם לא בדיוק נתקלתם במשרת החלומות שלכם, תמיד כדאי שיהיו לכם קורות חיים מתורגמים לאנגלית באופן מקצועי ומוכנים לשליחה. כך שכשההזדמנות תפציע, אתם כבר תהיו מוכנים.

בשירות ההצלחה שלכם
בשירות ההצלחה שלכם

לנו חשוב שהלקוחות שלנו יצליחו להביא את האיכויות שלהם לידי ביטוי במסמך קורות חיים מצוין. חשוב לנו שיצליחו בהגשמת השאיפות המקצועיות שלהם. לכן אנו מקדישים את מירב תשומת הלב לכל לקוח ועושים את המיטב כדי שתצליחו, בהתבסס על ניסיון ארוך והיכרות יסודית עם גזרת ההייטק של שוק העבודה.

מעבר לאיכות העבודה ולזמן המהיר שבו נספק לכם קורות חיים מתורגמים לאנגלית מעולה, תמיד נקפיד להקשיב ולסייע בכל דרך שנוכל. בפשטות, אנחנו רואים בהצלחה שלכם את ההצלחה שלנו.

תחומים שאנחנו מכסים
men-with-line
men-with-line
מקובץ מקור לתרגום איכותי בשלושה צעדים פשוטים
1
צעד ראשון

העלו את הקובץ המבוקש לתרגום

2
צעד שני

קבלו במהירות הצעת מחיר הכוללת את עלות ומועד המסירה של התרגום

3
צעד שלישי

ברכותינו! תרגום מקצועי ומוקפד לעילא מחכה בתיבת המייל שלכם

שינוי גודל גופנים